Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim elvaltak es a...

A szüleim elvaltak es a baratom azt tanacsolta h az apammal legyek mert h neki tobb a penze es az eletben jobban tudna tamogatni, mit gondolsz errol?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 16:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%
Remélem kamu
2021. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
86%
Így ismeretlenül csak annyit tudok mondani, hogy édesapád akkor is támogatna, ha nem vele lennél. Legalábbis szerintem így lenne egészséges, gondoskodni az 'utódról'. Azzal legyél, akivel szeretnél.
2021. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
87%
Szakítanék ha a barátnőm hasonlókat mondana, mert akkor ő is azt fogja bennem látni később
2021. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
86%
Ühüm. A pénzesebb szülőt válasszad. És majd a pasijaidat is, eszerint..
2021. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Nem tartottam szuksegesnek leirni az en gondolatomat, de igen hiba volt. Most leirom en anxukammal maradnek. A baratom nem szeret anya hazaba jarni. Nem modern, kicsi, wc is egy van, van egy pici szobam es mamam is velunk lakik. Eddig apa hhazaban laktunk. Ott volt sajat wcm oriasi szobam es míg egyutt voltak a szuleim oda jart a baratom es szerettett ott lenni. Most azt mondta h nem szeret jarni hozzam (mostanaba anyanal vagyok) mert h feszltseg van meg ilyesmi. Beszelgettunk arrol h mit gondol a helyzetemrol es elmondta ugye amint mar emlitettem. Most meg arra kért, hogy hetvegen nem leszunk e apámnal
2021. dec. 2. 16:46
 6/41 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha haszonleső vagy,és az alapján választasz kinél több a pénz, hajrá. de akkor vetess gerincet is magadnak a faterral..
2021. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Hello mindenki, jobban kifejtettem az 5-ös kommentben
2021. dec. 2. 16:48
 8/41 anonim ***** válasza:
85%
Épp a napokban olvastam itt egy siránkozást arról, hogy mennyire támogatja a jómódú apuka a vele egy háztartásban élő lányát 😂 Ha az apád normális, akkor is támogatni fog, ha nem vele élsz. Viszont ez alapján eldönteni, hogy kivel élj... Hát gratulálok neked is meg a barátodnak is. Jó, meg persze a szüleidnek is, mert valahol nyilván ők is tehetnek róla, hogy ez így ebben a formában egyáltalán felmerült kérdésként.
2021. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
98%
Most olvastam csak a kommentedet. Hát, itt akkor a barátod a felejtős...
2021. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
De nem rolam van szo, hanem arrol h nagyon megbotranykoztatott az h egyatalan ilyet mond a baratom h a penzesebb szulovel kell lennem, bocsi olvassatok el a tobbi kommentem bocsnaat
2021. dec. 2. 16:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!