Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim elvaltak es a...

A szüleim elvaltak es a baratom azt tanacsolta h az apammal legyek mert h neki tobb a penze es az eletben jobban tudna tamogatni, mit gondolsz errol?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 16:30
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van.
2021. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
91%
Jogosan botránkoztatott meg. Anyagias kis fütyi, már bocsánat.
2021. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
94%
Dobni sürgősen az ilyen fiút,mert csöppet anyagias a drága.
2021. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
15%
Én biztosan inkább ott maradnék apukádnál, komfortosabb és nekem ez fontos lenne ha már van párom is. De ez én vagyok. Én megértem a barátodat, nyilván kényelmetlen a kisebb hely több emberrel.
2021. dec. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
93%

Akkor mondd meg a barátodnak, hogy rendben, de ne csodálkozzon, ha őt is lecseréled egy gazdagabb pasiért.


Egyébként szerintem nem a te érdekedet nézi, hanem a saját kényelmét.

2021. dec. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
96%
Hogy ha olyan kényelmetlen a barátodnak, akkor miért is nem hozzájuk mentek?
2021. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a szeretet akkor is fontosabb mint az anyagiak.Bennünk pl. sose volt nagyravágyás húgommal,mehettünk volna apánkhoz is amikor a szüleink elváltak,mivel ő 4-szer annyit keresett mint anyánk,de őt nem szerettük,így nem is volt kérdéses hogy anyánkkal maradunk.
2021. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Értem kedves egó! Szépen megfogalmaztad. Lennél kedves elolvasni az 5. Kommentet amit en irtam, ott jobban kifejtem a dolgokat :)
2021. dec. 2. 17:17
 19/41 anonim ***** válasza:
95%
barátodnak milyen háza van? ott nem vagytok?
2021. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
96%
Azzal maradj, aki érzelmileg támogat, akivel jobban érzed magad. Párod meg egy... nem nevezem nevén. Ha szeretne téged, azt mondaná, hogy azzal maradj, akit te szeretsz, és nem próbálna meg egyik irányba sem befolyásolni. Ő meg azalapján választott, hogy honnan szakíthatna később több hasznot, és hová kényelmesebb neki aludni járni....... Szóval ez a gyerek szerintem előbb-utóbb mindenképpen felejtős.
2021. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!