Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim elvaltak es a...

A szüleim elvaltak es a baratom azt tanacsolta h az apammal legyek mert h neki tobb a penze es az eletben jobban tudna tamogatni, mit gondolsz errol?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 16:30
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy 19-re válaszolás nélkül is gáz a pasi, hogy neki ez szégyen. Hogy az anyagiak fontosabbak, mint az érzelmek (apa vs anya példán). Lenézi anyukádat meg téged. Én nem húznám vele az időmet
2021. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Nbaratomnak olyan atlagos haza van semmi extra emeletes, a tesojaval van egy szibaban es ha ott alszok akkor a nappaliban alszunk 4 en laknak ott
2021. dec. 2. 17:38
 23/41 A kérdező kommentje:
Jaj az a baj h én ugy szeretem kehet h most ilyen helyzetben jobban is igenylem a torodest es igen tudom h ennek nem lesz jo vege de most nem tudom elengedni. Kell valaki akivel eludhetem az idot akivel jol szorakozom ezeken a dolgokon kivul, tudom nem sokaig fojuk birni egyutt es faj nagyon
2021. dec. 2. 17:40
 24/41 anonim ***** válasza:
94%
Te, és úgy hiszed, nincs másik vagy nem kellesz másiknak, aki jobb nála? neki csak az számít, mi kényelmes számára...
2021. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
90%

A barátod mit tett le arra a bizonyos asztalra? Jogosan várja el a saját kényelmét te általad? Ugye hogy nem? Kérdezd már meg tőle légyszives,hogy neki hogy esne az,ha te sem mennél többet hozzájuk,mert még külön szobája sincs.

Amilyen gyorsan lehetne,úgy repülne tőlem. Érzelem nulla. Azt is megkockáztatom,hogy majd helyette is te fogsz dolgozni,ha együtt maradtok.

2021. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
85%
Igen ez igy szokott lenni,ha az anyának kevesebb a pénze és kisebb a lakhatási helye,akkor már gondolkodni kell,hogy kinél legyünk.Nem kérdezõ maradj az anyuddal, és a fickódat küldd el melegebb éhajlatra.Nem ésszerü amire rá akar venni.
2021. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
94%

Szarjancsi a bikád!

Önmagát nézi, nem pedig azt, hogy neked ebben a helyzetben mi a jobb, hol érzed jobban magad. Ráadásul, náluk meg a nappaliban vagytok :D

Szereti ez a gyerek a kényelmet, a gáz csak annyi, hogy másokon keresztül, nem saját erőből. Lesülne a pofám! Te ilyen emberrel ütöd el az időt?! Keress mást, jobban jársz!

2021. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
undorito a baratod csak a penzed kellene neki ezek szerint
2021. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
91%

Anyukáddal legyél. És ezt a nem jó fej pasit azonnal vágd ki magad mellől.

Fel a fejjel! :)

2021. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az jött le, hogy viszonylag közel van a két ház egymáshoz. Ha alapvetően jóban lennék mindkét szülőmmel és érezném, hogy szívesen látnak, akkor megpróbálnék ugyanannyi időt tölteni mindkettőnél, mert így fair velük szemben.
2021. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!