Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom drogos. Ha szakítanánk...

Barátom drogos. Ha szakítanánk, akkor lenne esélyem egy normális férfit találni? Én nem drogozom, de félek, hogy ez alapján ítélnek meg.

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 20:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Milyen drogot használ?
2010. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell tudnia az új jelöltnek róla...
2010. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne? Hiszen ha szakítasz vele, akkor nyilván elítéled az ilyesmit.
2010. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom, de ilyen témákban mindig az olvasom, hogy azonnal hagyd ott stb.

De miért? Mert drogos? Oké gáz meg minden...de miért nem probálsz meg segíteni rajta?

Akkor hagyod el mikor bajban vagy ? Látszik szereted ...

Ha te lennél ilyen helyzetbe és téged raknának ki..milyen lenne ?

Persze egy idő után mikor már teljesen esélytelen a dolog mert leépül és senki segitségét nem hajlandó elfogadni, akkor ott lehet hagyni.

De először próbálj rajta segíteni.

2010. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

M.V

Ne csak azért akarj szakítani vele,mert félsz,hogy ez alapján ítélnek meg.Ha szereted,akkor megpróbálhatod rá venni,hogy menjen el elvonóra(nem kell sokáig húzni,"elvonó vagy viszlát").Amúgy bőven akadnak rendes férfiak,nem kell aggódnod miatta,biztos találsz:)Amúgy megkérdezhetem,hogy mióta jártok és hogy mióta drogozik?

2010. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Legfeljebb olyan pasit keresel, akinek van annyi esze, hogy különbséget tegyen a környezeted és közted.
2010. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
én 'csak' ezért nem hagynám el, és megpróbálnék segíteni ahogy tudok. én (volt?)párom alkoholista és próbálok segíteni amíg el nem válik h hagyja-e ténylegesen addig marad kérdőjelesen.
2010. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne esélyed?

Nekem mindenesetre furcsa az indokod. Azért vagy vele vagy bármely másik pasival, hogy jó legyen a megítélésed?

Ha az lenne, hogy nem érzed jól magad, mert drogozik, akkor komoly dilemma előtt állnál, hogy segítesz neki kimászni a szituból vagy föladod és magára hagyod. Így viszont nem kéne becsapnod, hogy vele maradsz. Ráadásul nem is normális pasira, hanem normális sajátmagadra van szükséged előbb.

2010. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
36%
hagyjuk ezt az ultralibsi szöveget hogy "segítsünk rajta mert szegény ilyen helyzetben van" úgy beszéltek néhányan a drogról mintha valami olyan betegség lenne amit az ember önhibáján kívül kapott el.itt nem erről van szó,aki drogozik az a saját sírját ássa mert a drogozás voltaképpen lassú öngyilkosság.ja és persze ezt a hülyeséget maguktól csinálják nem kényszerből.
2010. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
de ha valakit szeretsz mellette kéne h állj. lehet én vagyok régimódi (23vagyok) de mint feljebb írtam az alkoholista párom mellé álltam és próbálok segíteni, mert jó embernek tartom. és tudod van az h jóban és rosszban, és nincs ott h rosszban csak akkor ha önhibáján kívül... bá ez így már komolyabb kategória.
2010. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!