Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők,vagy a férfiak fogadják...

A nők,vagy a férfiak fogadják el könnyebben a párjuk gyerekét?

Figyelt kérdés
Nyilván más,ha vele él,mintha két hetente elhozza két napra.Milyenek ilyenkor a karácsonyok,szilveszterek,mennyire jelent ez nagy változást a gyermektelen félnek?

2021. dec. 11. 19:20
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
98%
Ez abszolút egyénfüggő. Legalább annyi pasi kakaskodásról hallani, mint gonosz mostoháról.
2021. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez egyénfüggő ahogy az első írta. Én nőként semmilyen szinten nem tolerálom, ezért nem kezdek olyannal akinek gyereke van.
2021. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
68%
Azt hittem divat most az egyenlôsèg ami nyilvànvalò baromsàg. De amugy erre a kerdesre nem lehet alapos reprezentstiv felmeres nelkul valaszolno egy-ket latott peldaval.
2021. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
46%
Hát, mindkét eset végződött már gyerekgyilkossággal, szóval ezt így szerintem nem lehet általánosítani.
2021. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
92%
Nem azért nem lehet általánosítani, mert mindkét eset végződött már gyerekgyilkossággal, hanem egyébként sem.
2021. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Nővérem került bele ilyen kapcsolatba,előreláthatólag,karácsonyt,szilvesztert is a párja gyerekével tölti.Még sosem volt ilyen kapcsolata,ezért is tettem fel a kérdés másik felét.
2021. dec. 11. 19:48
 7/53 anonim ***** válasza:
77%

Téged inkább az érdekelhet, hogy a gyermektelen fél családjának milyen változást jelent, gondolom. Beszélj a nővéreddel, hogy hogyan képzeli.

Hogy az ő életében milyen változást fog hozni, azt majd neki kell kezelnie, nem neked.

2021. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
79%

Egyénfüggő. Mondjuk nem is értem a koncepciót, minek választ valaki gyerekeset, ha nem kell mindenestől? Nekem nem hiányzik gyerek az életembe, ugyanakkor hibbantnak tartom azt, aki egy új pina/farok miatt eldobja/elhanyagolja a saját gyerekét, tehát az egyetlen normális út az, ha a gyerekes lemond rólam a gyereke javára, én pedig gyerektelent választok és kizáró okként tekintek erre.


Komolyan nem értem, miért kell magunkat szoptatni. Egy degenerált jobb lenne, akinek a gyereke nélküle nő fel a puncika/farkinca miatt?

2021. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne összeegyeztetni a kettőt?Lehet egyensúlyt tartani a kettő között,nem kell hanyagolni se a gyereket sem az új kapcsolatot,főleg,ha a nővérem elfogadja egy gyerekkel.A férfi eleve gyerektelen nőt szeretett volna maga mellé.
2021. dec. 11. 20:13
 10/53 anonim ***** válasza:
98%
De most akkor tulajdonképpen milyen kapcsolatba került bele a nővéred? Olyanba, hogy csak néha van a párjával a gyereke? A gyerek anyjával van kapcsolata?
2021. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!