Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vergődtetek át a...

Hogyan vergődtetek át a szüleitek válásán?

Figyelt kérdés

20-on éves vagyok , és az a kérdésem hogy mit éreztetek és mennyire befolyásolta a napjaitokat amikor a szüleitek válása folyamatban volt és volt feszültség vagy van ?



Továbbá , mi lett a vége ?


Hogy lett jobb?


Mennyi idő kellett hogy jobban érezd magadat a bőrödbe?



2021. dec. 13. 07:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Hát én egyáltalán nem értem hogy mit agonizálnak ezen az emberek, ehhez eleve a gyereknek semmi köze a 2 szülő dolga.

Egyébként mindennek megvan az oka és az esetek 90%-ban már rég vannak ennek jelei csak észre kell venni.

8 éves voltam amikor elváltak és én örültem neki mert legalább nem volt veszekedés többet és boldogak lehettek külön.

Na hát az meg amikor már felnőtt a “gyerek” vagy legalább is tini ott tényleg számomra érthetetlen hogy miért próbálják ezt magukra vetíteni meg problémázni. Igen sokszor vándorolni kell de legalább két boldog szülőt kapsz akik találhatnak mást is.

2021. dec. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
20-pn évesként szerintem még könynedebb mint pl 3-15 között.
2021. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek az elsővel.

10 év körül voltam, próbáltam ignorálni a dolgot, nem vettem magamra, szerintem a gyerekeknek ehhez semmi köze. Az évekig tartó veszekedések jobban megviseltek, de különösebben az sem érdekelt, “megszoktam”

25L

2021. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Megkönnyebbültem. Anyám évekkel később mondta el, hogy csak miattam maradtak együtt. Kár volt. A gyerek nem hülye, akkor sem, amikor kicsi, később meg pláne nem. Nem tudom miért gondolták, hogy nem veszem észre, hogy hetekig nem szólnak egymáshoz.
2021. dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Örültem hogy anyám végre megszabadult apámtól. Boldog voltam hogy elváltak. Mondjuk apám egy barom alkoholista volt, szóval....
2021. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, nem váltak el a szüleim. Bár sokszor jobb lett volna.


Állandóan veszekednek, a mai napig vannak viták bár idővel csendesedtek, aki azt mondja a veszekedés normális egy kapcsolatban az egy hülye.


Egy évig külön éltem tőlük, most vissza kényszerültem. De nem állok meg, addig amíg saját házam nincs ahol a magam ura vagyok.


Szerintem foglalkozz a saját életeddel, mindenhol el kell tűrnöd valakit és alkalmazkodod és a saját magadat kihoznod miden csatából.



Elég idős vagy, hogy elmenj dolgozni vagy ha tanulsz akkor kollégiumba és máris jobban fogod magad érezni.


Ha lesz majd párod akkor pedig okosan válasz, és 3 év a minimum amennyi időnek el kell telni ha összeköltözöl valakivel+ gyereket vállatok.

2021. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Örültem neki. Amióta az eszemet tudom, csak veszekedtek. Apám nárcisztikus, elnyomó, csak neki lehet igaza, csak az a jó, amit ő mond, ő csinál. Állandóan kötekedett, terrorizált minket. Gyakran ivott, hogy még jobban tudjon kötekedni. Anyám pedig mindent elnézett neki a pénze miatt.
2021. dec. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam és örültem, hogy válnak!alapból Azt se tudom az a 2 ember hogy a francba jött össze egyáltalán. Hála istennek elváltak!
2021. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7.


Ez nálunk is ugyan így van csak annyi hogy nem iszik hanem szív

2021. dec. 13. 12:32
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem mi a problémád: csak jobb lehet a helyzet ha apád végre kikerül a képből.
2021. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!