Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most mire véljem?

Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy biztonsági gyerekülést a nagymamámtól.

A barátommal együtt vagyunk már néhány éve, de esküvő még szóba se jött, nem hogy egy gyerek. Egyetemre járok még, és legalább 5-6 évig még nem is akarok gyereket.

Folyton olyan kérdésekkel jön a nagymamám, hogy mikor költözünk össze, mikor lesz esküvő és gyerek.Erre az volt a válaszom, hogy egy ideig még nem... Nem értem miért kell siettetni, hiszen nem vagyunk az őskorba. Erre fő ma küldött egy biztonsági gyerekülést, és telefonon megkérdezte, hogy tetszik-e. Tudja jól, hogy hallani se akarok gyerekről, de ez kiverte nálam a biztosítékot. Ha szükségem van bármire is, akkor veszek magamnak a maga idején.

Szerintetek ez normális dolog volt?



2021. dec. 14. 18:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Ez beteg...
2021. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Biztos akciós volt. És már nagyon várja, hogy dédmama lehessen, még mielőtt meghal.
2021. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%

Jaj, ne csinálj belőle ekkora drámát!

Idős és lehet, hogy attól tart, hogy nem éri meg a dédunokát vagy ki tudja. Mindenesetre én megköszöntem volna és eltettem volna. Egy nap jól fog jönni nem?

Ezt is mondtam volna neki, hogy: " Köszi nagyi, majd pár év múlva használni fogjuk, de a közeljövőben biztosan nem. "

2021. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Hát én visszaküldeném a francba. Most komolyan tisztában van vele, hogy nagyon nem most lesz ennek még az ideje, sőt, azt írtad tudja, hogy gyerekről hallani se akarsz, erre gyerekülést küldözget?? Pofám leszakad.
2021. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Van már dédunokája, három is...

Mindennel ezt csinálja.. Apám is rátesz egy lapáttal, mert mindig mondogatja, neki hogy már lenne nagypapa, na de én még erre nem vagyok kész, és nem most lesz. Ha lenne is gyerek a kilátásban, az az én dolgom, nem neki kell erre bevásárolni.. Őskorban él sajnos...

2021. dec. 14. 19:21
 6/24 anonim ***** válasza:
6%

Te meg még nem nőttél fel eléggé, hogy el tudd fogadni, hogy másoknak más álmai vannak, mint neked.


Ha van is már dédunokája, tőled még nincs. És tőled is szeretne. Mert szeret. Az apádat is szereti, és mivel tudja, hogy nagypapa szeretne már lenni, miatta is szeretné, ha mielőbb lenne gyereked. Nyilván a gyereket is nagyon szeretné. Teljesen mindegy, hogy szerinted az őskorban él-e vagy nem, az egész a szeretetről szól. Ha egy kicsit is szereted, nem bántod meg őt cserébe azért, mert szeret téged is, az apádat is, meg a leendő gyerekedet is. Legalább mostanában, a szeretet ünnepe körül kibírhatnád, ahogy egy felnőtt nőhöz illik.

2021. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
14%
Dobjatok össze nagyinak karira egy unokát.
2021. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Savlekotő ***** válasza:
83%
Ha szülnél és ott hagynád nekik tessék cuki unoka, dobnák utánad hogy nem így gondolták,csak messziről kell a cuki..
2021. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Megmondanam hogy koszi, amig nem hasznalom nalad tarolom😆
2021. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Már bocsánat, de itt éppen a nagyi az, aki nem bírja felfogni felnőtt, érett nő létére, hogy másnak más tervei és álmai vannak. Amúgy meg álmai a saját életét illetően legyenek, ne a másik méhét illetően! Az egy dolog, hogy ő a kérdezőtől is akar dédunokát, egyéni szoc.probléma. Az ember magának és a párjának szül gyereket, nem a nagyinak dédunokát meg a szülőknek unokát.
2021. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!