Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedsz anyukáddal,...

Hogy viselkedsz anyukáddal, mikor haragszol rá?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Elkerülöm,amíg el nem ül a vihar.

Én nem vagyok veszekedős típus...;)

2008. dec. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerűen nem szólok hozzá, nem keresem semmilyen formában, hogy rájöjjön dolgokra. Ha már elindult a felismerés folyamata, akkor el szoktam mondani neki, hogy nagyon rosszul esett, amit csinált.
2008. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem szolok hozza. S mivel makacs is vagyok, ha bekulni akar akkor teszem a sertodottet s elhuzom a csikot.

Es mindezt persze kesobb megbanom :)

2008. dec. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
72%
Én sem szólok hozzá!ö se hozzám!most pont már 3napja nem szol hozzám semmit!Csak mert felemeltem a hangom azért nem szol hozzám..röhej..de azt nem veszi figyelembe h ö milyen..ez van!
2008. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom, hogy haragszom rá, és azt is, hogy miért. Aztán megbeszéljük.
2008. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem szólok hozzá, várok, amíg lenyugszik ő is, meg én is.
2008. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
65%
nem tudom miért haragszol rá.Anyu rákos volt,két évehalt meg,haragudtam rá egy nagyon piti kis dolog miatt,nem hívtam fel,és mostmár sosem fogok tudni kibéküli vele.Szóval akárki is volt a hibás,sztem nem akkora dolgot tett h haragudnod kéne rá :S
2008. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is meghalt és most már sosem tudunk megbeszélni semmit! :-( Ne haragudjatok egymásra, az anyák csak jót akarnak, meg kell beszélni, haragudni nem szabad!
2008. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
mi akkor veszelszunk ha iszik..es akkor mind2en orditunk es aztan mindig addig csavarja amig neki lesz igaza..en megharaszom ra..masnap is csunyan beszelek vele o meg mar nem emlekszik semmire:|
2008. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!