Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölnek a férjem gyerekei....

Gyűlölnek a férjem gyerekei. Van olyan itt aki nő, lány és elfogadta az apja új feleségét?

Figyelt kérdés
Nem miattam váltak el, anyjuk lépett le velük együtt egy másik pasihoz,sok éve. Szólt a férjem előre hogy a lányával gond lesz, de nem hittem. Már a férjemmel sem beszélnek. Hívtuk oket nyaralni, vagy csak ebédre, kapott a lány autót, pénzt ahányszor akart, és gyűlölnek minket. Nyaralni velünk nem jöttek, befizettuk őket akkor külön, ebédre beigérték sokszor hogy jönnek, de mindig átvertek. Mit rontottunk el? Be akartuk venni a lányát a boltunkba de ott is átvert. Mármint férjem utalta neki a tanfolyam árát ő meg nem ment mégse. Mit kellett volna másképp csinálnunk? Tudom hogy a férjem pénzzel akart szeretetet venni de nem volt más eszköz a kezünkben mert elzárkóztak,soha nem értek rá.
2021. dec. 19. 21:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Én elfogadtam volna, de amikor meg akartam puszilni, undorodva elfordította az arcát.
2021. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Miért erőlteted a kapcsolattartást?
2021. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Mit kéne másképp csinálni? Nem tömni pénzzel azt aki szarik rátok meg utál. Kevesebb bosszúság, kevesebb kár: el kell engedni a csajt, és nem pitizni neki.
2021. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem 1-es, 3-as. Most te vagy a lány aki szerepel a kérdező kérdésében?
2021. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Mért beszélsz többes számban, hogy mit rontottUNK el? Te semmit. Hogy a férjed mit, azt meg nem tudhatod, de nem is érdekes. Ami nem megy, ne erőltessük. Nem erőszak a disznótor. Több marad nektek. Örüljetek, hogy önálló. Közös üzletbe keveredni meg kifejezetten veszélyes.
2021. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Nehéz helyzet. Ha az apukának normális lenne a kapcsolata gyerekeivel, akkor elleinte húznák az orruk, de idővel megszoknák, elfogadnának.

Így, hogy apukából is cak a pénze kell, te nem sokat tehetsz. El kéne zárni a pénzcsapot. A gyerek egy mosoplyt nem ereszt meg, de apuka autót vesz neki, hátha majd attól jobban fog kelleni? Nem, ezzel pont az ellenkezőjét éri el. Valami azt súgja, hogy a háttérben az anyuka van, aki a gyerekeket az apa és ellened hangolja.

Innentől kezdve csak akkor költsetek rájuk, ha rászolgálnak. Tanfolyam kell? Akkor mondja meg melyik, befizeti rá az apuka. Autó kell? Először szerezzen jogsit: gyakorolhat az apjával, és ha az tényleg úgy ítéli meg, hogy biztonságosan tudja vezetni, akkor a derekas tanulás, szorgalom díjazásául kaphat egy autót ha megtehetitek, hogy vegyetek neki. Ha csak teszik magukat, kényeskednek, akkor egy fillért ne dobjatok feléjük. Természetesen apukának mindig is a gyerekei lesznek, hívjátok őket továbbra is nyaralni, ebédelni, ha nem jönnek, akkor meg érezzétek jól magatokat kettesben, és készüljetek rá, hogy lehet nem lesznek ott megint, legyen B terv, hogy ha éppen nem méltóztatnak odalökni a hátsójukat, akkor is érezzétek jól magatokat.

Így, hogy hasára csap és mond valamit, hogy kell pénz, adj, sose nyojátok a kezébe. Lehet otthon meg röhögnek az anyjukkal, hogy menj, kérj egy kis pénzt apádtól, találj ki valami indokot, úgyis mindig ad aztán elmegyünk shoppingolni.

Egyébként hány évesek a gyerekek? Fiatal korban nagyon befolyásolhatóak, de ha idősebbek lesznek, meg fogják gondolni, hogy oké, hogy anyu azt mondja apuról, hogy szemét, meg ez meg az, de voltaképpen mi rosszat is tett ő?

2021. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Nekem jó viszonyom volt vele.
2021. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező; te semmiről nem tehetsz (már ha tényleg úgy van, ahogy írtad). A volt feleség egy tömör rosszindulat, és ezt a gyerekeibe is belenevelte. A férjed teljesen mindegy, hogy mit csinálna, ha lehúzná a Holdat az égről és kastélyt építene belőle a „kicsi lánykáknak”, annak is az lenne a vége, hogy az anyuka „figyelmezteti” őket, hogy az apjuknak hátsó szándékai vannak.


El kell őket engedni. Ha majd akarnak valamit, úgyis megtalálják hozzá/hozzátok az utat. Ha meg nem, úgy a legjobb.

2021. dec. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan már, ha jogsija van nem kisgyerek. nem hiszem hogy bármi is belenevelve lenne.
2021. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
99%

Hát a lányát kéne meg kérdezni hogy mondja már meg ugyan mi a baja de szerintem nem kapnál őszinte választ.

De ezek után a helyedben tudod mikor foglalkoznék azzal hogy ugyan tartsa már velünk a kapcsolatot... Annyira gyűlöl titeket, az autót meg a pénzt bezzeg elfogadta akkor jó nagy hólyag. Menjen az anyjához aki lelépett.

2021. dec. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!