Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy társason...

Hogy lehet egy társason ennyire megsértődni?

Figyelt kérdés

Családdal játszottunk. A játék részben arra épül, hogy milyen stratégiával kezdek az elején, ez meghatározza a játékmenetet. Hatból négyszer én nyertem, erre após kiakadt, hogy ő velem nem játszik többet, mert nekem nem is a játék a lényeg, hanem hogy állandóan kitoljak a többiekkel. Most komolyan? Ajándék volt egyébként, még én sem játszottam vele, de megkaptam azt is, hogy direkt olyat választottam, amiben tuti nyerek..



Meghitt szenteste.. 😊😕



2021. dec. 24. 18:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Erről kérdést kiírni ... 🤦🏼‍♀️
2021. dec. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Gyerekes reakció, hagyd a fenébe.

Maximum ha nem tud leszakadni a témáról, magyarázz neki a nyerő stratégiákról.

2021. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Tudod hogy megy ez, kérdező. Netes játékokban ha valaki jobb és nem csal, akkor is kapásból le van csalózva, hekkerner titulálva és jogtalanul kiutálva. Csak mert a kis hópihék nem tudják elfogadni, hogy valaki valamiben jobb náluk. Apósoddal is ez a helyzet.
2021. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#1 jól esett kiírni magamból, te meg estére el is felejted, nyugi 🙂
2021. dec. 24. 18:56
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha esetleg Monopoly lenne, ajánlok helyette modernebbeket, pl Ticket to Ride, Carcassone. De aki sértődős, annak a koopeeratív műfajt ajánlom, pl Pandemic :)
2021. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Crisopher ***** válasza:
93%
Azért az fura hogy az elején megválasztott taktika ilyen mértékben befolyásolja a győzelmet. A modern játékok igyekeznek a hátrányban lévőket folyamatosan kompenzálni, hogy végig egyenlő legyen a küzdelem. Melyik játék ez?
2021. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Mi a játék neve? :D
2021. dec. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Engem is érdekel mi ez a játék: szívesen kipróbálnám.
2021. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Megmondanám neki, hogy jobbá ha felhívja az anyukáját is.
2021. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

Vannak ilyen hülye emberek.

Ismerős eset: X szervez egy biciklitúrát, de nem biztos, hogy tudja vállalni, Y elvállalja. Nap eljön, X nem jön (mert úgy döntött, más programra megy, nem az eredeti ok miatt).

Y vezeti a túrát.

Y vezet egy zárt FB csoportban heti összegzést, ahol leírja, hogy szombaton vezettem X túráját.

Erre X megsértődik, hogy nem azr mondta, hogy X csoportjának (ő is kitalált egy csapatnevet) túráját vezettem...

Mint az óvodában.

X 60 éves..

2021. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!