Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudod a férjed/feleséged...

Tudod a férjed/feleséged belépőkódjait/jelszavát a Facebookra, telefonjába, postafiókjába, stb..? Mi lenne szerinted a normális?

Figyelt kérdés
Mi egymás telefonjába bele tudnánk nézni, de nem szoktunk soha. A laptopon meg amit közösen használunk ki sem szoktunk lépni nagyon semmiből. Egyikünknek sincs oka a másik után nyomozni.
2022. jan. 1. 19:30
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ha akarnék, be tudnek lepni vagy megnezni, ha úgy hagyja, de abszolút nem érdekel. Ő sem tudja az enyémet, bár igazából mindketten sűrűn cseréljük a jelszavakat, mert úgy a legbiztonságosabb, néha a sajátomat sem tudom melyik az aktuális.
2022. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom a jelszavait.

Volt már rá példa, hogy közösen megnéztük egymás beszélgetéseit, de ennyi. Ez sem féltékenykedés miatt volt, inkább kíváncsiságból.

Azt gondolom, hogy semmi szükség nincs arra, hogy tudjuk egymás jelszavait. Mindkettőnknek vannak privát beszélgetései családtagokkal, barátokkal, és ez így van rendjén

2022. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
95%
Tudjuk egymás jelszavait, de nem nézegetjük egymás profiljait. Az én esetemben nincs értelme, nem vagyok túl aktív a közösségi médiában, leginkább csak munkára használom, az pedig nem igazán érdekli a feleségemet. Engem pedig az nem érdekel, hogy ő miről írogat a családdal, barátokkal.
2022. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
96%
Mindent tudunk, de nem szoktunk kutatni. Bezárni sem semmit, nincs okom rá, neki sincs, hogy kémkedjen. Volt, hogy én aznap nem beszéltem anyával, ő pedig igen messengeren, több órát. :)
2022. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
97%

A feleségem bankkártya PIN-kódját tudom, ez a legfontosabb. :-))))

Az e-mail meg FB jelszavát megmondta már néhányszor, de mindig elfelejtem. :-) Amikor valami miatt szükséges belépnem (pl. olyan anyag érkezik a gyerekekről, ami rám is tartozik, de ő kapta meg vagy csak ő tagja annak az FB-csoportnak), akkor vagy ő lép be, vagy megmondja nekem. Megbízik bennem, tudja, hogy úgyse jegyzem meg, mert NEM ÉRDEKEL.

Ő nem tudja egyik ilyen adatomat se, és őt se érdekli.

Ha bejelentkezéses lenne a gép, semmit se titkolnánk egymás elől, viszont engem idegesít, ha nem olyanok a beállítások, mint amiket én megszoktam, úgyhogy én csak ezért lépnék át a magaméba - és ezért nem használnám más bejelentkezését. Velem inkább munkahelyi gépeken merül föl ez, mert van olyan gép, ami közös, és engem inkább idegesít, ha el van minden állítva, minthogy bárki után kutakodjak.

2022. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom de nem is erdekel. O sem tudja az enyemet de nem is erdekli.

27 ev utan ez mar nem erdekes...

2022. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
91%
Igen, én kezelem az ő fiókját is, ha nagyon belekeveredik.
2022. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
86%

Tudom. Nekem kell mindig válaszolni az emailekre, üzenetekre. Számomra vadidegen emberekkel szoktam levelezni. Mindig azt mondja, írjak, mintha ö irná.

A Facebook fiókját is én kezelem.

Az én jelszavaim, belépökódjaim is le vannak neki írva, de soha nem használja.

Mondjuk semmi titkunk nincs egymás elött. A telefont is mindig kihangosítjuk, bárkivel is beszélünk. Söt. Egyforma telefonunk van, elöfordul, hogy egymásét visszük el.

46n / 64f

2022. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
94%

Tudom a gépe, telefonja jelszavát, a bankkártyája PIN kódját, és a telefonjához az én arcképem is meg van adva. Fordítva szintúgy. De csakis praktikussági okokból.

Sosem használtuk ezt ki, de sose csináltunk ügyet abból sem, hogy "Szívem, mi a jelszavad, jött egy E-mailed, megnézem", "Szívem, mit írt a húgod?/Nem tudom, nézd meg".

Tehát nincs mit titkolnunk, sose volt olyan, hogy elhúztam volna a telefonom előle és ellenőrzési célzattal még sose léptünk be a másik telefonjába/gépébe!


De hozzá kell tennem, ezek kb 2-3 éves kapcsolatban léptek be a színtérre, előtte nem is akartuk tudni egymás privát számait, mert akármit hozhatott a holnap.

2022. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
8 éve éltünk együtt,előtte 6 évet külön. 2 gyerekünk is lett. Sosem féltékenykedtem,vagy gyanakodtam. Egyszer sem kértem el a telefonját a 14 év alatt. Aztán az enyém elromlott,és megkértem,hogy had használjam az övét. Az első ilyen alkalomnál kiderült,hogy hányszor megcsalt. Azóta sem néztem bele a telefonjába.
2022. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!