Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozza fel valaki azt,...

Hogy dolgozza fel valaki azt, hogy látta a szüleit szeretkezni?

Figyelt kérdés

Tudja az ember, hogy a gyereket nem a gólya hozza, de azért mégis...premier plán....

Mi lesz, ha kísérteni fog a kép, amikor szexelek...?


2008. dec. 14. 18:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%
Örülj neki, legalább biztosra tudhatod, hogy még mindig szeretik egymást. Én semmi tragikusat nem látok benne. Apukád férfi, anyukád meg nő, és szexuális életet is élnek, ez így van rendjén. Ennyivel kísérthetne bármelyik szexjelenet, bármelyik filmből.
2008. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%
Nézzél meg néhány felvilágosító oldalt, vagy filmet. Ha többet is látsz, jobb eséllyel könyveled úgy el, hogy ez természetes.
2008. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%

hát ez közel sem ilyen egyszerű mint az első írta!!!!!!

nekem is volt benne részem és hát rettentően szégyelltem magam,és hát valahogy csak túl tettem magam rajta....de nagyon ciki volt

2008. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan, ne gyerekeskedj, inkább örülj neki, hogy a szüleid még mindig szeretik egymást! Te is abból lettél, hogy szeretkeztek, ez egy szép dolog!!! Az lenne a baj ha már nem csinálnák!!!

Jó persze, nem a gyerek orra előtt kell (bár bizonyos kultúrákban ez is természetes), de ha már így esett, térj napirendre fölötte. Biztos ők is zavarban vannak, ha tudják, hogy észrevetted őket. Legjobb lenne azért, ha velük beszélnéd meg, és ők rendeznék az érzéseidet ezzel kapcsolatban. De ha túl prűdek, akkor lépj rajta túl egyedül, mint egy természetes dolgon. Gondolj arra, hogy eddig is csinálták, csak nem láttad.

Ez semmi hatással nem lesz majd a Te szexuális életedre nézve.

2008. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Hát jó... mondom tudtam én, hogy csinálják, és tényleg tök jó, hogy ennyi év házasság után is,csak hát azért szembesülni a dolgokkal... para, de majd csak túlélem...
2008. dec. 14. 18:24
 6/30 anonim ***** válasza:
65%
Én a nagyszüleimet láttam....:-(((((((( Brrrrrrr
2008. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
2%
Én meg a dédit a kecskével. Mi lesz most a kicsi lelkemmel?
2008. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem hülyéskedek, nagyon megviselt engem is. Én meg tudom érteni a kérdezőt.
2008. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
40%
Én is átéltem ezt a borzalmat.. :( A házasságom, a szexuális életem rendben van, csak anyámat nem birom azóta..Mondjuk sosem kedveltük egymást.. De ez csak rontott a helyzeten!
2008. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Azért ezen nem lehet csak úgy átnézni, hogy "jajj ez természetes". Közel sem ilyen egyszerű. Arra készülj fel, hogy egy ideig ciki lesz számodra ez a dolog, és rossz élményként fogod felfogni. Semmiképp ne hozd szóba, mert nekik sokkal kínosabb lesz. Ha úgy könnyebb az barátnőddel/barátoddal beszélhettek erről. Aztán nem fog örökké rossz élményként megmaradni. A szexuális életedre nem lesz hatással, ha nem a közeljövőben kezded el. Pld. ha ma szeretkeznél, biztos beugrana a kép. Nem tudom hány éves vagy, úgyhogy csak hasra csapok számot mondok - pld. 4-5 év múlva már teljesen semleges dologként fog érinteni a dolog. Egyelőre ne is foglalkozz a dologgal. Persze, ha a családban nem tabu a szex megbeszélhetitek, bár azt hiszem, ha nem lenne tabu nem kellene feldolgoznod az esetet.
2008. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!