Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnánk olyankor tenni...

Stok009 kérdése:

Mit tudnánk olyankor tenni hogy elváltam a páromtól mivel megromlott a kapcsolatunk A feleségem nél maradt két gyerekem de a nagyobbik gyereket üti veri A volt anyósom és apósom megvan különböztetve a nagyobbik fiam a családban mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék lépni a dologban?

#család #Gyerek megkülönböztetés #Lelki tenor #Megromlott rossz kapcsolat
2022. jan. 9. 19:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Elvált Apák Egyesülete: segítenek biztosan, keresd fel őket.
2022. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Gyámhatóság segítségét kéne kérned, a gyámhatóság a gyermekek védelme érdekében van. Nagymamám többet tudott volna mondani, ő gyámügyis is volt. Én csak ezt tudom tanácsolni.
2022. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
És anyuka ezt hagyja?
2022. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Gyámhatóság. De akkor ér valamit, ha a fiad vall is, ha kell, vagy pedig a verés után látleletet kell vetetni orvossal, és beleírni ott, hogy az orvos előtt mondta a gyerek, hogy a nagyszülei verik. Ott már az orvos is értesítheti a gyámügyet.
2022. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az anyuka hogy mivel dolgozik egész nap nincs otthon a gyerekekre ők figyelnek az anyuka és az egész család szinte alkoholista lett minden héten isznak
2022. jan. 9. 20:09
 6/21 A kérdező kommentje:
Sajnos én is úgy vagyok hogy mivel sztrókot kaptam fél bal oldalam le van bénulva és a jelenlegi párom akitől gyerekem van minden rendben van ő segít nekem nem tudom így is kérhetném a felügyeleti jogot párom dolgozik minket a rendszeres jövedelemmel rendelkezünk
2022. jan. 9. 20:11
 7/21 A kérdező kommentje:
6 éves kisgyerek ről van szó de már mindent el tud mondani hogy milyen fájdalmak csalódások érik ottan kik bántják És miért a kisgyerekről látszik hogy lelki beteg tönkre van téve
2022. jan. 9. 20:12
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Gyámügy.
2022. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Igen, kérheted, sérüléseit fényképezd le, vidd orvoshoz, gyámügy, meg Elvált Apák Egyesülete.
2022. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Kössél a pöcsödre csomót! Ilyen aljadék helyen van két gyereked, nincs pénzed és eszed magadhoz venni, mostmár tehetséged se, de csináltál a biztonság kedvéért egy harmadik éhes szájat. A következőt verjed a falra, ott csorogjon le inkább.

Szerencsétlen kölykök, azok szívnak csak!

2022. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!