Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elkényezteti a gyereké...

A párom elkényezteti a gyerekét, vagy én gondolom rosszul? Mit csináljak, ha ez nem tetszik?

Figyelt kérdés
Neki nem mondtam semmit még, nem élünk együtt, nem érint, így nem akarok beleszólni. Csak előbb-utóbb ha minden igaz, ez az én életemre is kihatással lesz..nem tudom mit csináljak, meg tudok-e ezzel békélni, vagy inkább hagyjam ez egészet...1 éve vagyunk együtt. Én vagyok a nő. Párom fia 14 éves. Kimaradozik iskolából, mert a párom megengedi neki, minden ennivalót, még szendvicset is a párom csinál neki, a párom vesz vizet, ha szomjas a gyerek. Ha nincs is otthon a párom, és a gyerek felhívja, hogy szomjas, visz haza neki vizet...a gyereknek mindene megvan, de még így is többet akar...ez csak pár dolog a sokból, de ilyen korban ez már szerintem túlzás, de lehet csak azért, mert engem nem így neveltek...
2022. jan. 14. 14:46
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindenkinek való a gyerekesekkel való ismerkedés. Kíméld meg magad a későbbi szenvedésektől, rúgd ki a pasit. Hamarosan jön új pasi, ne pazarold el az éveidet.
2022. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
54%
Miért lenne ez kihatással a te életedre hogy ő szereti a gyerekét és mindent meg akar adni neki? Tényleg úgy hangzik hogy eléggé elkényezteti de el tudja dönteni magának hogy hogy akarja nevelni a gyerekét. Ezt vagy elfogadod, vagy tényleg keresel egy gyerekmentes pasit.
2022. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Mert nem állnak úgy anyagilag, és van, hogy én adok kölcsön, mert a gyereknek a napi zsebpénz, mindig meg kell, hogy legyen, ha a hónap végére már enni sem lesz mit...csak józan ésszel úgy gondolom, hogy van, amikor hanyagolni kell, mikor nem a gyerek akarata a lényeg, hanem a megélhetés. Még elviselem így is, de én is szeretnék majd gyereket, és nem egyik napról a másikra szeretnék élni, mert minden hülyeséget megveszünk amit a fia kigondol...
2022. jan. 14. 15:02
 4/42 anonim ***** válasza:
90%

Te ettol az embertol szeretnel gyereket? Aki arra se kepes, hogy nemet mondjon a kis taknyosnak es nevelje?

Kerdezo, ne legyel ostoba konyorgom.

2022. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
88%
Most mondanám azt, hogy túlzol, de a rokonságban is látom a sok elb.szott, elkényesztetett hülyegyereket, tinit, fiatal felnőttet akik kis istennek lettek kb. nevelve. Amúgy örök szabály: csomagos pasival, nővel nem kezdünk, főleg ha teher a gyereke. Már pedig a normális értékrenddel rendelkező embereknek a gyerekei mindig fontosak lesznek, még ha az útjuk el is válik az anyával.
2022. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim válasza:
93%
És ha szülsz ennek az álompasinak, miből fogtok megélni?
2022. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
93%

Tudom miről beszélsz kérdező de nem tapasztalatból tudom de láttam már hasonlót és aztán a gyerek olyan hülye lett mint a segg.

Ha nem akarod ezt végignézni akkor nem maradtok együtt úgy sem ezzel a manussal vagy elviseled de egyszer úgyis kirobban belőled a dolog főleg ha együtt is fogtok a jövőben lakni

2022. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
89%
Menekülj...
2022. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
14%
Ö gyereke nem? Akkor meg, ugy neveli és kényezteti ahogy jónak látja.
2022. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
16%
Semmi közöd hozzá.
2022. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!