Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában (cs....

Ebben a kategóriában (cs. kapcsolatok) miért mondják rá minden 2. kérdésre, hogy csak kamu és ilyen nincs?

Figyelt kérdés

Elhiszem, hogy itt inkább szubjektíven válaszolnak az emberek, hiszen nem egy matekháziról kérdeznek, vagy angol szöveget kell fordítani. De szinte minden kérdéshez odaírja valaki, hogy "vótmá", "kamu", "hazudsz" és társaik. Pedig sokszor még a való életben is hallok, látok olyan szituációkat, hogy csak lesek... Kicsit olyan, mintha úgy lennének vele, hogyha az ő életükben olyan probléma, amit ide kiírnak, nem fordulhat elő, akkor biztos máshol sem. Vagy ha a kérdezők nem válaszolnak rögtön a felmerülő kérdésekre, nem kommentelnek, akkor azért megy az, hogy hazugnak állítják be. Pedig van, hogy én is kérdezek valamit, majd elmegyek tenni-venni, csinálni a dolgomat és van, hogy csak másnap délután kerülök újból gépközelbe (nem ebben a kategóriában, mert itt fejetlenség van, és mindenért az adott kérdező a hibás).


Csak sokszor tényleg bosszantó olvasni, hogy oldalakon át ez megy, vagy éppen szidják a kérdezőket semmiségek miatt.


2022. jan. 16. 23:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Látogasd pár hétig aktívan a Családi kapcsolatok részt, és fel fogod Te is ismerni őket. Nem nagy dolog az egész.


Van akit a stílusáról lehet felismerni, pl van egy amelyik mindig úgy ír, hogy íz írásjelek után sosem tesz szóközt. Így,pl.


Van egy másik akit arról fel lehet ismerni, hogy mindig #válasz száma megszólítással kommentelget, először még " komolyan ", aztán ahogy egyre több ember ismeri fel, átmegy ilyen pár szavas beszólogatós stílusba.


Martinkát és a " gyakoris családot " is rengetegen ismerik.


Akkor van egy másik akit gusztustalankodós troll néven szoktak emlegetni, nála az a lényeg, hogy mindig kitalál valami kerettörténetet benne valami részlettel pl mama nem húzza le a wc-t, ügyvéd apuka az orrát túrja, anyuka direkt tangában főzőcskézik a család előtt.


Ott az " inceles " vagy meztelenkedős troll, nála általában a láttad a tesód meztelenül, szüleid meztelenül és hasonló kérdések mennek időnként.


Aztán csak vannak azok ahol simán van valami Mónika-show szintű történet, sokszor alapból logikai buktatókkal, de a lényeg, hogy mindig elég kacifántos, és csak úgy áradnak rá a kommentek, mert direkt tesz a történetbe valami olyat amire tudja, hogy az emberek " harapnak ".


Amúgy az is beszédes, hogy sok pl a fentebbi csoportokba tartozó kérdésnél, ha megnézed a kérdés kiírója ki van tiltva, nem véletlenül általában. Persze új profillal visszajönnek, de aztán idővel azokkal si ez történik.

2022. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Én elhiszem hogy sok ilyet látsz a való életben, de akik sokat lógnak az oldalon, kiszúrják ha valami ötvenedszer is felkerül minimális változtatással: és baromi sok ember hazudozni, kreált sztorikkal jár ide fel. Volt olyan, aki napi egy-két kitalált sztorival jött, amiben mindig ő volt az áldozat, mindenki más meg a rohadék szemét... És hiába írták neki eleinte rosszindulat nélkül hogy kérjen segítséget a kényszeres hazudozása miatt, csak ontotta, és ontotta a kamut... A ferdítéseket is tetten lehet érni, sokszor önmagát hazudtolja meg a kérdező. Az egyik kedvencem az volt,a mikor magyarázott milyen szörnyű módon bántak az egy szem lányával, majd harminc válasz után megkukacosodott a leány, és hirtelen fia lett a kérdezőnek..
2022. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Van olyan is, hogy nem tetsző válaszokat kap, akkor eltelik pár nap, hogy már ne az első oldalon legyen, és kiírja újra egy picit másképp, vagy a másik fél szemszögéből is, stb. Ha valaki pont olvasta a korábbi kérdés(eke)t, akkor azonnal felismeri.


Pl. nem (csak) család kategóriában, de volt egy 18-19 körüli fiatal, akinek végig lehetett követni ősszel, hogy albérletet keres, melyiket válassza, nem szimpi a tulaj, nem szimpi a lakótársa, unstkozik az egyetemen, felmondja e, baj e, ha folyton otthon van, de miért baj a szüleinek ha folyton otthon van. Volt belőle albérletes, lakótársas, családos kategóriában, de szépen visszakövethető volt a sztori.

És jó néhány ilyen van.

2022. jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
3-hoz: ezek ugye alapból nem kamuk, de mikor már a többedik kérdésnél nem fogadja el a válaszokat valaki, és hiába akar az ember segítőkész lenni, akkor a vótmá-nál több reakció felesleges energiapazarlás.
2022. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen nem választ vár, hanem csak hogy vele együtt panaszkodjunk, ugyanez szokott menni az anyósos kérdésekben is, szintén a két szemszögből kiírt kérdés meg szokott történni, a lényeg hogy természetesen vele kell együttérteni.
2022. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, naponta olvasom a tanítványok fogalmazását. 25 évvel a hátam mögött pontosan tudom, ki az, aki nem sajátot adott be, ki írta meg másokét is

Simán megmondom, melyik kérdést írja ugyanaz

2022. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%

Én értem, hogy vannak trollok, de ha valaki nem akar válaszolni egy kérdésre, mert "unalmas" és "vótmá", meg "jajj, ez csak Martinka", akkor miért ír kommentet egyáltalán? Ha nincs mondanivaló, akkor miért mond mégis valamit?

Persze, van olyan, hogy egyértelműen ellentmondásba keveredik magával a kérdező, az tök sima ügy. De már eljutottunk odáig, hogy az alapfeltevésre odaírják legalább ketten, hogy "kamu, legközelebb jobbat találj ki", miközben pislogok, hogy ha nem tud segíteni/nem mond véleményt, akkor minek kommentel egyáltalán?

2022. jan. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én objektívan szoktam és igyekszem válaszolni. De pl. állat kategóriába van, hogy szubjektívat is írok, mert tapasztalat, de az attól még inkább szubjektív mert tanult tapasztalat nagy többsége, de egyrésze szubjektív emlék.


Azért szoktuk írni, hogy kamu, mert bizonyos kérdéseknél érződik a kérdések és a kérdező válaszai közötti ellentmondás és ennek a gyanúja merül fel. Pl. valaki a szülőjért aggódik,mert a testvére meglopja, de neki az a legfontosabb, hogy hogyan szivassa meg a testvérét. Az illető vagy nem különb a testvérétől, vagy kamu,mert egy aggódó gyermek intézkedik, hogy ne lopja meg a testvére a szülőjét, és nem itt kérdez tini stílusba felnőttnek kiadva magát.

Tudnék bőven példákat írni.


Illetve ugyanazt a kérdést felteszi írom, bár nem teljesen így volt a kérdés, de:


A báttyámnak miért nem tetszik, hogy ezt az xy zenét hallgatom?


Pár órával később:


A hugomnak miért nem tetszik, hogy ezt az xy zenét hallgatom?


Illetve D kosár kérdései nehéz elhinni, hogy egy több nyelvet ismerő, diplomás, és minden téren profi ember ennyire ostoba, hogy ha nincs koton a kukába, akkor biztos nem szexel a mostani barátnőjével a volt pasija vagy szimplán csak randi partnere? Mert igazán nem derült ki, hogy az úriember D kosár randipartnere, ismerőse, barátja, vagy párja volt. De D kosár zöld szemű szörnye és a képességei nem fedik a valóságot.


Pl. 44 f is kamuzik a kérdéseiről, mert tuti biztos,hogy ennek az ellenkezője, de ez az a típus aki poénkodik, trollkodik.

2022. jan. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

* de az attól még inkább objektív


bocsánat elírtam

2022. jan. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

7-es szerintem Martinka is hazudik a testérét illetően, és nehéz elhinni, ha a testvérének mentális betegsége van, ha van is, akkor a családja is elmarasztalható, hogy a bátyának nem lett elmagyarázva, mert utálja a testvérét, és a szülők sem szeretik a kistestvérét és ugye fejlődő szervezet, anyukájuk, aki egész nap egy félig előre élkészített kaját csinál, utána nem hajlandó kaját csinálni mert megette a kislány az egészet, egy csomagolt csirkefalatkával jólakatja az egész családot ez is kamu, nem bántásból de én kipróbáltam vettem egy csomag panírozott félig elkészített fagyasztott panírozott csirkecombot filézve, két emberre elosztva két napra, de gondoltam hogy kevés lesz mert nem fog úgy laktatni, ebéd után már ott koncsorogtunk a konyhába, én jeleztem hogy holnap majd főzünk másik kaját, meg lehet enni mindet, ez nem két napi kaja.

Ők meg vannak nem ketten nem tudom mennyien.


Illetve narancslén él a kislány már ki kellett volna száradnia, magyarán ott már kopogtatnia kellett volna a gyámügynek azok alapján amiket Martinka leírt.


Szerintem a fele nem igaz a kislányról, és ha ez igaz, akkor a szülő is nagyon elmarasztalható,azok alapján amit az élelmezésről, és a folyadékbevitelről írt a csávó, egy beteg ember részéről nem mellesleg fejlődésben lévő, és az szégyen, hogy nem úgy van nevelve a srác, mert már nem gyerek, amit megosztott videót ott is egy felnőtt pasi aki mászkált a kamerával, érződött a háttérbe. Az hogy üvölt egy gyerek nem bizonyíték arra, hogy ő a tényleges provokáló, pláne ahogy az idézőjelbe tett bátyja ír róla.

2022. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!