Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a sógornő...

Milyen a kapcsolatod a sógornőddel/sógoroddal?

Figyelt kérdés
Nekem két sógornőm van, az egyik a bátyám felesége, vele jóban vagyunk. Nem mondanám, hogy legjobb barátnők vagyunk, de szoktunk közös programokat csinálni, ha találkozunk mindig jókat beszélgetünk. A férjem húgával viszont valamiért még egy normálisnak mondható kapcsolatot se sikerült kialakítanom 6 év alatt, pedig ő még egyidős is velem. Eleinte csak ridegen viselkedett és amikor csak lehetősége volt rá kiemelte, hogy én csak a "jelenlegi" barátnője vagyok a testvérének. Később kicsit enyhült irányomba, bár kedves sosem volt velem. Aztán az eljegyzésünk után megint kifejezetten gonoszkodó volt, de úgy semmi durva konfliktusunk nem volt soha. Az esküvőnknél már segítőkész is volt és kezdtem reménykedni, hogy talán megtörik a jég és normális lesz a kapcsolatunk. Ez nem így történt, azóta is, ha teheti levegőnek néz. A férjem is furcsálja, hogy ennyire nem kedvel, mert vele meg abszolút jóban van és sokat keresi is a társaságát. Nekem elég rosszul esik, hogy pl.mikor át akar jönni hozzánk mindig megkérdezi én mikor nem leszek itthon, merthogy akkor jön szivesebben. Nem igazán próbálja titkolni, hogy nem vagyok a szivecsücske. Szerencsére a család többi tagja (tudtommal) kedvel, a húgát pedig próbálom elfogadni, hogy vele már jobb nem lesz a kapcsolat és csak reménykedhetek, hogy azért rosszabb sem. Ti milyen kapcsolatban vagytok a testvéretek párjával, illetve a párotok testvérével?
2022. jan. 21. 21:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Rossz. Állandóan csak kunyizzák a pénzt, meg úgy mindent.
2022. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Semleges. Nem vagyunk se rosszban se nincs olyan nagy " imádás ".
2022. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

A bátyám feleségével jó, nem az a nyakbaborulós öribari, de kellemes családias.


A férjem bátyjának a feleségével pozitívan semleges. Elvagyunk, eldumálunk.

2022. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Pffff.😂 A férjem húga aki a sógornőm na ő egy igazi perszóna,és borzasztóan buta teremtmény! A nővérem párja aki a sogorom,na őt csipem nagyon!! 😊
2022. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Testvérem nincs, így csak a férjem nővéréről tudok nyilatkozni. Nem kedvel, de nincsenek kifejezetten jóban a férjemmel se, szóval nálunk ez ilyen áldott lesz-romság mindenki részéről.
2022. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk az én "feladatom" a gyerekekről való tájékoztatás a rokonok felé, a férjem húgának is szoktam képeket küldeni, ha történik valami érdekes, vagy aranyos, de ezen felül nem csevegünk, semleges a viszony. A férjem testvérének felesége tündéri, vele gyorsan összhangba kerültünk, de messze laknak és ritkán találkozunk, olyankor nagyon jó a hangulat. Engem nem utálnak, de nem is nagyon törekedtek kiismerni az elején és ez így maradt. (A férjem anno 2 hetente cserélte a csajokat, mikor megismert. Rólam is feltételezték, hogy eltűnök, de nem így történt és a családja elfogadta a tényt, hogy megnősült. Anyósom viszont főnyeremény, ő fektetett energiát abba, hogy jóban legyünk, ő már többször töltött heteket nálunk és remek volt.)
2022. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
18%

A sógornőm (asszony huga) az olyan szesztestvér és "dugihugi", azaz sokszor együtt iszunk, és még más is, amit az asszony nem enged.

Mai napig nem értem, miért nem őt vettem el, hogy hová tettem az eszemet.

2022. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még majdnem hogy gyerekek voltunk, amikor a tesómék összejöttek, és a házasságuk előtt a sógornőm is évekig velünk lakott a szüleimnél, gyakorlatilag olyan, mintha testvérek lennénk.
2022. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet, hogy irigy rád? Hogy veled többet foglalkozik már a tesója? Gondolom a sogornodnek nincs senkije.

Férjem tesója ugyanilyen csak férfiben...az elején nyomultam, hogy hasonlóan "rendbehozzam"ezt a dolgot, de most olyan szinten vagyok vele kapcsolatban, hogy ha még kérdez sem szivesen valaszolok vissza.

2022. jan. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Van pár sógor/ sogornő. Én részemről 2 sógor és 1 sogórnő. Velük semleges a kapcsolat. Ha találkozunk, akkor elvagyunk, évente 2-3 alkalommal összejövünk egy ünnepre vagy csak egy közös ebédre- De közös nyaralások, programok nem nagyon vannak. Férjem részéről 3 sógor, és sógornő van. Az egyik sógornőmet lassan 10 éve nem láttam, nem tartjuk a kapcsolatot, mert ritka rossz indulatú nő. A többiekkel elvagyunk, szintén semleges a kapcsolatunk. Velük nem nagyon járunk össze, mások az érdeklődési körünk, más a baráti társaságunk stb.
2022. jan. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!