Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kell foglalkoznom...

Mennyire kell foglalkoznom felnőtt emberként, a család, rokonság előtt hogy kiknek a képeit kedvelem? Bőv. lent

Figyelt kérdés

Egyik gyerekkori jó barátom, nem régiben szabadult, és a régiek közül kb mindenki fűzött hozzá valamit, illetve örömmel fogadta, de én még 1 hónap elteltével sem reagáltam erre, testvérem párja rendőr, és emiatt sem szeretném hogy tudomására jusson hogy milyen a baráti kör.

Nagyon jó példás családunk van, de én vagyok a problémásabb, ez már nagyon fiatalon megmutatkozott, verekedés erőszak formájában, viszont én nem szeretnék csicska senkiházi módjára élni, aki a másikra való tekintettel elnéz bizonyos dolgok felett.


2022. jan. 24. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, hogy mit lájkolsz. Tényleg senkit.
2022. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy bárki elemezgetni hogy adott képet vagy bejegyzést ki likeolta és ki nem.
2022. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ÍNe reagálj, ha nem akarsz, vagy írj neki privit.
2022. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Ez az hogy akarnék reagálni, ráadásul úgy hogy mindig együtt lógtunk, de egyik pillanatról a másikra semmi poszt, csönd, erre megtudom hogy már leültették.

2022. jan. 24. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg: Ha verekedős vagy, ez nem azt jelenti, hogy nem vagy csicska, hanem azt, hogy nem tudsz emberekkel bánni, esetleg azt, hogy olyan emberek között élsz, akiknek gáz konfliktuskezelési és frusztrációtűrési stratégiáik vannak.
2022. jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz csicska senkiházi lenni de ahhoz is gyáva vagy hogy likeolj egy képet a facebookon. Tesó szerintem gondold át újra mi az amitől tényleg csicska leszel. Attól biztosan nem hogy nem ütsz meg mindenkit és dobálod meg szarral az embereket mint egy majom.
2022. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szóval elismered, hogy volt egy haverod, aki ült börtönben és te likolni akarod a posztját a szabadulásáról, ahelyett, hogy nagy ívben elkerülnéd? :D

Ember, hova jut ez a világ. Tudod, mitől leszel csicska senkiházi? Attól, hogy ilyenekkel lógsz és el is ismered, hogy "problémás" vagy. Tudod a problémás embereket nem a probléma találja meg, hanem ők maguk keresik a problémát. Talán többet kellene lógnod tesód férjével. Kicsit talán tágulna a világnézeted.

2022. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!