Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki egy nagy...

Van itt olyan, aki egy nagy veszekedés után lépett le végleg a családjától?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, aki nem csak ideig-óráig ment el valahová, hanem huzamosabb időre, és csak a cuccaiért ment vissza később?

Hova mehet az ember, ha nincsenek barátai, és maximum 2-3 éjszakát tudna kifizetni egy hotelben?


2022. jan. 25. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

-munkàsszàlló

-hajlektalansag

-külfóldi melo

2022. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mentem vissza a cuccaimért csak az illető halála után hoztam el, és az is inkább emlékeket, szükséges holmi nem volt, pótolható minden. Nem is veszekedés volt igazán, egy helyzet tisztázása, régóta húzódó kérdésre az illető nemleges válaszával pontot tett. Tehát nem egy hirtelen felindulásos veszekedés volt, hosszú évek alatt kicsinált és elfogytam. Egyszerűen utána már nem akartam látni. Írt leveleket(postai), arra sem voltam kíváncsi, nem akartam megbeszélni semmit, nem akartam jobb belátásra bírni, egyszerűen nem látni és kész. Volt hová mennem, így a kérdésed második részére nincs tapasztalatom.

Hülyeséget ne csinálj, utcára ne kerülj, nem biztos, hogy lesz erőd és/vagy lehetőséged felállni.

2022. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Inkább nyelj, ameddig nem biztos a lakhatásod, megélhetésed. Indulatból nem cselekszünk, utcára kerülni meg semmi értelme. Sz-r helyzet, de ez van...
2022. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2%
Igazad van tűrjél ne tegyél ellene
2022. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
4. Ezt írtam? Olvasd el még egyszer...
2022. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
4# igazad van, ne tűrjél, tegyél ellene, 4. napon pedig amikor az utcán ébredsz azt mosolyogva teszed, hogy dejómegmondtam.
2022. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Tudod kb 10-12 éves voltam amikor inkàbb óràkig ültem az aluljàró lépcsőjén mint hallgassam apàmat mekorra csàszàr, mert nem csuktàk be csalàsért. Tiniként aludtam lepcsőhàzban mert igy nem vàghatta el a torkom. Koran leléptem. Inkàbb öngyilkos lennék mint vele eljek.
2022. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Tűrjél, és tegyél ellene. A kérdezőnek van kb. 30.000 forintja, mit gondolsz, mit kellene csinálnia? Indulatból költözzön el, munka és lakhatás nélkül? Tűrjön, és tegyen ellene, keressen munkát (ha képes rá) és lakhatást, majd ha az megvan, menjen el, ha nincs más lehetősége, pl. rokonokhoz költözni.
2022. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan, addig tűrj és miután lett biztos lakhatásod lépj le. Én is ezt tettem.
2022. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Utcára menni azért nem szabad, szóval amig nincs emgoldás tűrni kell a dolgot.
2022. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!