Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám megcsalja anyámat! Mit...

Apám megcsalja anyámat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Konkrét bizonyítékom van rá és rendkívül undorító, hogyha leírnám hogy mi, valszeg csak azt kapnám hogy kamu kérdés…


Nem tudom, hogy akarom e hogy kiderüljön, mert anyámnak nagyon fájna, meg akkor el is válnának.


Illetve kínos is lenne szembesíteni ezzel a szüleimet…


Szóval kényelmesebb lenne hallgatni erről, de ha a barátom megcsalna és ezt tudná anyám én is azt akarnám hogy szóljon.


Mi legyen?


Volt már valaki hasonló szituban?



2022. febr. 6. 16:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
7%
Jól teszi, egy sunat ot már évek óta, ő sincs fából! Ne USD bele az orrod. Anyad lehet a változó korban van stb ki tudja, a férfiaknak meg kell a szex. Inkább más elfoglaltságot találj magadnak! Ebbe te ne avatkozz bele!
2022. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
76%
Ha én lennék a megcsalt fél, én tudni szeretném, hogy mégis milyen emberrel élek együtt. Szerintem mond el, az se jobb ha később kiderül, hogy te is tudtál róla. Mutasd meg anyukádnak a bizonyítékokat és majd ő dönt.
2022. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
72%

#1 de ha anyu csalná aput akkor nem ezt mondanád!

Kérdező, mondd el anyádnak, ha jó a kapcsolatotok. Én biztosan elmondanám. Inkább váljanak el, minthogy megjátsszák magukat a külvilág kedvéért.

2022. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
10%

Jól teszi, egy sunat ot már évek óta, ő sincs fából! Ne USD bele az orrod. Anyad lehet a változó korban van stb ki tudja, a férfiaknak meg kell a szex. Inkább más elfoglaltságot találj magadnak! Ebbe te ne avatkozz bele!


Teljesen egyetértek! Az ilyen középkorú pároknál pont ez a baj , hogy sok nőnek elhal a szexigénye. A férfiaknál viszont megmarad a szexigény szinte minden esetben. Na ezért van a sok megcsalás. A nők hisztizhetnek , viszont ha nem akarnak már dugni akkor ne csodálkozzanak ha megcsalja a férj.

2022. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
56%
Jobb az őszinteség ilyenkor. Lehet,hogy fájna,de nem annyira mintha ezt folytatnátok
2022. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
38%
Én egy embert ismerek, aki a vasárnapi ebédnél előállt a dologgal, örök életre megbánta.
2022. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
9%
Hát, ha elmondod apád egy életre meg fog utálni, ha nem mondod akkor pedig szarul fogod magad érezni mikor anyud szemébe nézel. Ha még kiskorú vagy, akkor egy válás esetén anyudhoz kerülnél(ez a válások után döntő többségben így van), ergo sokkal kisebb anyagi biztonságban lennél. Én nem mondanám el, inkább megzsarolnám a fatert és annyi pénzt húznék ki belőle amennyit csak tudok. Ha lenullázta magát, akkor tenném tönkre az életüket.
2022. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
29%

Nem kéne ebbe beleavatkoznod.

Neked a szüleid, de ők egymásnak férfi és nő. Ebbe a kapcsolatukba te nem látsz bele. Lehet, hogy anyád tudja. Az is lehet, hogy okot adott erre a viselkedésre. Az is lehet, hogy ő régebben csalja apádat. Sok minden megeshet, amire te gondolni sem mersz.

Szóval igen, lehet ez így durván hangzik, de ehhez neked nincs közöd.

2022. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
58%

Jaj, hagyjátok már ezt a dumát...Fel sem áll már nektek ennyi idősen, főleg akik dohányoznak, nagy fszhuszárok...max viagrával meg hónaljmankóval nagy nehezen...

Megérdemlitek, hogy az utcára kerüljetek és ott fejezzétek be az életeteket.


Kérdező: szerintem először is próbáld meg valahogy finoman kiszedni anyukádból, hogy ilyen esetben mit szeretne. Tudni, hogy megcsalják, vagy éppenséggel nem. És aszerint cselekedni. Az sincs kizárva, hogy tudja.

2022. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
68%

Tipikus családmodell: a gyerek sérül a szülők miatt...


Elmondanám. És ha elválnak. Talán ez így jobb, hogy a szemed láttára csalja anyádat?

2022. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!