Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem ki készít lelkileg...

Úgy érzem ki készít lelkileg a sógornőm?

Figyelt kérdés
Azt érzem,folyton vetélytársnak néz. Családi,anyagi szempontból. Hogyan tudnám biztosan kideríteni, anélkül,hogy fölöslegesen felhajtást rendezzek?
2022. febr. 14. 22:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál pár konkrét esetet mondani amivel kikészített?
2022. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Azért tud kikészíteni, mert felhúzod magad rajta. Változtass a hozzáállásodon, és máris rendben leszel.
2022. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mindig azt akarja bebizonyítani,hogy jobb, jobbak nálam, nálunk. Nem értem miért teszi ezt, igazából sosem dicsekedtünk azzal smink van. Ő állandóan dicsekszik,és már azt érzem valóban egy nulla vagyok,vele ellentétben.
2022. febr. 14. 22:37
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Várj mindjárt kitalálom mitől "jobbak". Többet keresnek és gyakrabban utaznak külföldre. Ugye erről van szó? Le kell tojni, mert épp ezt akarja elérni, hogy kisebbrendűségi érzését legyen.
2022. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, én csak egy történetet szeretnék elmeselni. Egy munkahelyen dolgoztam már évek óta, ahol mindenki dicsekedett. Ki mit ért el az életben, honnan hova jutott, stb. Rólam csak a második év végén tudták meg, hogy jogi diplomám van (nem jogi területen dolgoztam ott), és hogy ki a férjem. Én soha nem mondtam senkinek ezeket el, mert a munka szempontjából nem volt releváns, más apropója pedig nem volt.


Na aztán volt csodálkozás! Ebből csak azt akartam kihozni, hogy nem mindig az a legjobb, aki azt hangoztatja.

2022. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Minek foglalkozol vele? Ha nem foglalkoznál vele akkor amgával " versenyezne " aztán megunná.
2022. febr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
dicsekszik? Vagy csak meséli hogy mi volt? Nálunk is van ilyen a családban, ha bárki bármit el mert neki mesélni, az szerinte dicsekvés, meg versenyeznek vele.. az ember inkább kerüli, mert unja hogy hiperérzékeny kis egójával azt képzeli, a másik minden lélegzetvétele kihívás felé, meg minden mondata dicsekvés a másiknak, és egyébként is, mások minden tette az ő bosszantására létezik...
2022. febr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Azt kell érezned, hogy te jó helyen vagy ahol vagy, ott ahol lenni akarsz és úgy van jól, ahogy van

Nekem is nehéz ezeket feldolgozni, de sokszor mögé kell látni a dolgoknak

2022. febr. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az igazság az,hogy mi többet utaztunk már még mindig,a körülményeink is sokkal jobbak. De soha nem néztem le emiatt. Még is amikor itt van,csak azt hallani,hogy nekik milyen jó. Állítólag havi 1 millió a bevételük. Holott az egyik egy napi bejelentős vállalkozóná dolgozik, a másik meg egy két műszakos munkahelyen. Nem nézem le őket,de néha tud akkora csacsiságokat állítani,és nem értem mire jo.
2022. febr. 15. 06:25
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Állítólag havi 1 millió a bevételük. Holott az egyik egy napi bejelentős vállalkozóná dolgozik, a másik meg egy két műszakos munkahelyen


igen, és? Ettől simán lehet 1 milla a bevételük. És de, ebből is látszik, hogy lenézed őket.

Ő nektek beszél a kettőtök helyzetéről, te itt vadidegeneknek mondod, hogy pedig ti utaztok, jobban éltek. Szerintem ez sokkal cikibb.

2022. febr. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!