Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a férjemnek karácso...

Mit vegyek a férjemnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Gondoltam rá, hogy a hobbijával kapcsolatban veszek neki valamit, de ez megegyezik a munkájával, ami az autószerelés. Érdekli még a számítógép, és szeret sportolni.


Adjatok valami jó ötletet!


2008. dec. 16. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Uszodabérlet?Kondibérlet?Webkamera,headset?

Nem viccként említve a csavarhúzókészletet(lehet hogy nincs meg mindegyik),újságelőfizetés,vagy kábeltelevíziós előfizetés(ha eddig nincs ilyen csomagotok),amiben National Geographic,Discovery Channel és hasonlók benne vannak,ahol nézhet filmeket a hobbijáról,én speciel imádom a Discovery-n Edet és Mike-ot nézni az Autókereskedőkben,ahol régi verdákat csinosítanak ki és adnak tovább,tök jó ötleteket adnak a hozzá nem értőknek.


Boldog Ünnepeket!

2008. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pénztárcát vettem a páromnak, mert most hogy megláttam a régit, kicsit lestrapálta :D

Tavaly egy szép márkás órát vettem neki.


Szerintem örülne az autóba egy új rádiónak.Az olyan pasis :)

Vagy ahogy az előttem lévő is írta, valami szerszám.


[link]


Én itt szoktam a páromnak ezt azt venni, szerszám, munkásruha, cipő. Azért vannak elérhető árakon is dolgok. Minden nagyon jó minőségű.

2008. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tom szereti e a sportot vagy csak csinálja.Az én férjem forma1 őrült www.gpshop.hu-n vannak olyan cuccok.táskát kap onnan neten rendeltem tegnap holnap érkezik.különösen jó így mert babát várok és nem nagyon bírok most mészkálni meg nem is nagyon megyünk külön így nem lehet olat venni ami neki lesz.De ha más sportot szeret biztos azzal kapcsolatban is vannak dolgok amiket lehetne venni.Vagy sporthoz speciális ruhát.Esetleg könyv a hobbijával kapcsolatban.
2008. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a páromnak az autójába csomagtértálcát rendeltem, remélem beválik.

Nézd meg te is: www.csomagtertalca.com

2008. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi veszünk egy Gilette Fusion Phenom ajándékcsomagot, meg még majd valamit. Sajnos nem vet fel a pénz... :s
2008. dec. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!