Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit tennétek, ha a...

Nők! Mit tennétek, ha a sógornőtök ellenségeskedne veletek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy mióta megházasodtál, a sógornőd ellenségesen viselkedik veled, talán azért, mert már nem ő az első az életében. Aztán valamiért ideiglenesen hozzátok költözne. Mindig is nagy hatással volt a testvérére, és megpróbálja ellened fordítani. Megpróbálnád finoman elsimítani az ellentéteket, vagy kipaterolnád a házatokból?

2022. febr. 20. 13:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*már nem ő az első a FÉRJED életében
2022. febr. 20. 13:48
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

"talán azért, mert már nem ő az első az életében. "

Ki kinek az életében?

2022. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

valamiért ideiglenesen - miért? meddig? Ki hívta és ki engedi?

Mindent megbeszélnék a férjemmel, mert MI fogadjuk be. Az a fő, hogy mi ketten békében legyünk.

2022. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
A hozzátok költözne témát fejtsd ki. Kié a lakás, ki engedte meg neki az odaköltözést? Az ellened fordításra is írj mindennapos példát. Mert így rébuszokban nehéz.
2022. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"valamiért ideiglenesen - miért? meddig? Ki hívta és ki engedi?"


Mert épp nincs hol laknia, és te is beleegyeztél.

2022. febr. 20. 13:56
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Milyen beteges megfogalmazás, hogy "már nem ő az első a FÉRJED életében"?

Ilyesmit megcsalt feleségek szoktak gondolni, nem testvérek!


Olyan meg pláne nincs, hogy sógornők között rossz a viszony, mégis összeköltöznek. Eleve a sógornő nem költözik ilyen közegbe, másrészt a feleség nem köteles befogadni.

Ott ahol a férj mégis erőlteti, ott a sógornő a legkisebb probléma, van ott vastagon más is!

2022. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Az ellened fordításra is írj mindennapos példát."


Pl. eljátssza a hattyú halálát, mondván, hogy érzi, te nem szívesen látod őt a házatokban.

2022. febr. 20. 14:03
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem lehet értelmesen kiírni a kérdést?


Tehát:

Beleegyeztem, hogy odaköltözzön, mert megsajnáltam.

Mégis mindig alám tesz, bomlaszt, a viszony megromlott.

Nyilván mennie kell! ...miután alapos önvizsgálatot tartottam, hogy én mennyiben vagyok hibás a kialakult helyzetért.

2022. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Eleve nem is engedném, hogy beköltözzön. Egyébként meg elküldeném a pics@ba ha bunkósodik.
2022. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha a sógornő az egyedüli hülye a helyzetben, akkor egyrészt kerülnék minden kapcsolatot, csak a minimális udvariasságnak megfelelő beszélgetés lenne köztünk, másrészt nem költöznék össze vele, sem úgy, hogy én megyek oda, sem úgy, hogy ő jön hozzám.


Ha meg én legalább annyira hülye lennék, mint ő, pl. féltékenykednék rá, akakor először magamat tennem helyre. (Nálad ez utóbbi egyértelmüen a helyzet)

2022. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!