Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyámnak,...

Hogyan mondjam el anyámnak, egy 10 évvel idősebb fiúval járok?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy ne tiltson el és ne törjön össze lelkileg, hogy nem mondtam el neki eddig
2010. szept. 12. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd a mai vilàgban màr nem sokat szàmit 10 év,viszont attól függ,hogy te hàny éves vagy?Ha 15 éves vagy pl.akkor nem valami ideàlis egy 25 éves pasival jàrni,mert még gyereklàny vagy, sok minden vàltozik a gondolkodàsodban.
2010. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Mert ha 16 akkor 26 évessel ne járj

Ha 20 éves vagy akkor semmi probléma

2010. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem anyádnak kell vele élnie hanem neked.
2010. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20 évesen már mindegy szerintem, persze még nem tudjuk te hány éves vagy. Szerintem csak mondd el neki egyszerûen és a korát csak gondold mellékes információnak. Azt mondd milyen kedves, meg minden, akkor szerintem max. picit fura lesz anyudnak, de a 10 év még nem vészes.
2010. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
kérdező, ha 10-14 éves elmúltál már, akkor anyádat nem fogja érdekelni ;)
2010. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Látni rajta, hogy hány éves? Az én barátom 8 évvel idősebb, de kb úgy néz ki, mintha 14 évvel lenne idősebb nálam.

Mikor bemutattam anyuéknak, nem mondtuk el hány éves.

Mikor megkedvelték, egyszer szóbajött hogy hány éves. Nem szóltak semmit.

Ne csinálj belőle nagy ügyet, hogy 10 évvel idősebb, és anyukád sem fog kiakadni.

2010. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
attól függ, hány éves vagy
2010. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és mióta vagytok egüytt ?
2010. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!