Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Okkal vagyok csalódott, vagy...

Okkal vagyok csalódott, vagy eltúlzom?

Figyelt kérdés
Négy éve vagyunk házasok, van egy két éves gyerekünk. Köztem s férjem között voltak némi eltérések az utóbbi időben, de mindig túlléptünk rajta. Tudni kell, hogy én vagyok a gyerekkel egész nap, mondhatni semmi segítség nélkül, de emellett mindennap főzök, mosok, takarítok. (Mindennap). Mindig próbálok férjem kedvébe járni, legyen szó bármiről. A gond ott kezdődik számomra, amit említettem is neki, hogy nem tetszik, hogy bármire ideges lesz és elfelejti hova teszi le a dolgait erre jön a tornádó belőle. Mindegy nem is ez a lényeg. A házimunkába nem segít be, gyerekre nem ügyel, amit szóvá tettem neki finoman, hogy bar a rendre ügyelhetne egy annyira segítsen be, ERRE a válasz az volt, hogy én mibe segítek neki azonkívül, hogy egy tányér ételt elébe teszek?? Nagyon csalódott vagyok,hogy ő az egész napi tevékenységembol ennyit szűr le. Szerintetek túl reagáltam?

2022. márc. 3. 09:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Én is csalódott lennék. De nem is mennék hozzá ilyen ősemberhez.
2022. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Ma este amikor hazajön kedvesen mondd el neki, hogy gondolkodtál azon, amit mondott, és ha gondolja, akkor cseréljetek. Ő igénybe veszi a GYES-t, te pedig visszamész dolgozni. Így ő egész nap "pihenhet", amíg te dolgozol.
2022. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
9%
Miert, te konkrétan miben segítesz neki? Nyilván ő dolgozik és a fejében az van, hogy te otthon logatod a lábad, hiszen a főzés az max egy óra.
2022. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
84%

Én biztos cirkuszolnék vele, nem hagynám mimózán hogy ennyire tartson. Nálunk alap elvárás hogy vigyázunk a rendre.

Én biztos megmondtam volna a férjemnek hogy ha csak ennyire tart hogy csak egy tànyér étel, akkor ezt sem kapná, nem mosnék nem főznék, semmit nem csinálnék neki, aztán lehet gondolkodni.

2022. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
70%
Nem kapna enni. Etesse az aki akarja. Biztos azt gondolja nem csinálsz semmit egésznap. Megmondanám neki, örüljön hogy kap enni, más nem főzne rá az biztos.
2022. márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
40%
Nem kapna enni? Hja, az is egy megoldás. Max nem adja haza a fizetését, hanem elhordja egy étterembe.
2022. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
En szívesen elvégzek mindent, sőt segítséget sem várok el tényleg semmiért, de mikor ezt kaptam, hogy egyébként en miben segítek, hát meglepődtem.. akinek van gyereke szerintem tudja, hogy mennyi energiát vesz el, persze ad is nem is mondtam egy szóval sem
2022. márc. 3. 10:13
 8/38 anonim ***** válasza:
11%

Nade kérdező, konkrétan TE miben segítesz NEKI? Bemesz a munkahelyere és elvegzed a feladatát? Nem. Nem érted, mi a problemaja?

Te otthon vagy. Te azért kapod a gyedet, hogy a gyereket neveld, gondozd. Emellett bele kell(ene) hogy férje a házimunka is. Ha nem megy, akkor tessék a gyereket bölcsibe adni és elmenni dolgozni. Onnantól szépen kettőtől dolga a háztartás

2022. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
85%
Igen, de egy anyuka müszakja sosem ér véget.
2022. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
85%
EGy férjnek NEM segíteni kell, hanem részt venni a közös családi munkákban/tevékenységekben.
2022. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!