Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret a barátom...

Miért nem szeret a barátom húga? Pedig nem is ismer még.

Figyelt kérdés
Szóval lassan 3 hónapja vagyunk együtt a szerelmemmel, és van egy 23 éves huga én 18 leszek e hónap 25-én, és nekem az az érzésem, hogy nem szeret, mert akárhányszor beszélgetünk mindig a hibákat keresi, és leolt. Miért van ez?
2008. dec. 16. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A nők már csak ilyenek. :)
2008. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát ez nem egyértelmű....

Attól még hogy nő... elviselhetne... netán féltékeny??

Dehát nem is foglalkozik a báttyával, egyébként 26 a barátom ő azt mondja ne foglalkozzak vele, de nem tudok nem foglalkozni vele, mert nekem ez rosszul esik mindig!!!

2008. dec. 16. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem szeret, mert feltekeny. Ilyenek sokszor az anyosok is, feltik a gyerekuket, feltik mastol, hogy mas is szereti oket. Ugy erzik, hogy most ok elveszitik. Valoszinu a baratod testvere is szereti a baratodat, jo testverek, es feltekeny. En azt tanacsolom neked, hogy szeresd a baratodat, es a hugival ne foglalkozz, talan akkor megunja, a dumalast, hiszen latja, hogy senkit nem erdekel, feleslegesen meg minek dumaljon. Hagyjon hidegen, mosolyogj rajta hogy ennyire "egyszeru".
2008. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fiatalnak tart a bátyushoz, tűntetően dedósnak tart, azért viselkedik veled kioktatóan. Idővel majd, ha látja, hogy a bátyja komolyan gondolja veled, megszokja a dolgot, és leszokik a piszkálódásról. Meg aztán ő ismeri a bátyját, lehet, hogy az félévente más lányt visz haza, mint élete nagy szerelmét, azért nem veszi komolyan a választását.
2008. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát külömbőzők ezek a válaszok... A kapcsolatokról már érdeklődtem a barátom eléggé kevés csajt visz haza bemutatni, akit bemutat azzal komolyan gondolja....

Szóval szerintem inkább a féltékenység... csak a szeretetét sem mutatja ki "szépen" a báttyusa felé... Mondjuk eléggé sok mindent megcsinálok a barátomnak, ilyenek, hogyha itt van nállam akkor ha kell kimosom a ruháját, meg ha kell főzök is, jah meg minden hétvégén itt van nállam, lehet hogy ez a baj...??

2008. dec. 17. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!