Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a szüleinknek, hogy...

Elmondjam a szüleinknek, hogy a nővérem nem is akar férjhez menni igazából?

Figyelt kérdés

Májusban lesz/lenne az esküvő.

Azt tudni kell, hogy a mostani kapcsolata előtt volt egy nagyon hosszú kapcsolata, ahol hol szakítottak, hol együtt voltak az akkori barátjával. Nagy szerelem volt, de a folyamatos szakítással nem működött.

Az utolsó szakítást után 2 hónappal megismerkedett a mostani vőlegényével. Mondta akkor, hogy azért randizik, találkozgat vele, mert eltereli a figyelmét az exéről, de ő többet nem akar kapcsolatot és hatalmas szerelmet, érzelmeket sem. Viszont a vőlegénye nagyon próbálkozott, már már túlzottan is nyomult. Ezért adott neki egy esélyt kapcsolati szinten, amiből az lett, hogy fél év múlva már menyasszony volt. Akkor megjegyeztem neki, hogy ennyit arról, hogy nem akar kapcsolatot... Szinte nekem esett, hogy én ebbe ne szóljak bele, ez az ő élete és ő így tökéletesen boldog, biztonságban érzi magát, nincs megbántva, a párja szereti és neki ez elég. Nem az, hogy szerelmesek, hanem "a párja szereti"... Utána ezt nem hoztam fel többet. Ez a nyáron volt.

Már nagyban megy a szervezés, le van foglalva minden.


Tegnap elmondta, hogy nem biztos az esküvőben, nem is szerelmes és soha nem is volt az, egy percig sem. Tudja, hogy jó ember a vőlegénye és kedveli, szereti, de nem szerelemmel. Kérdeztem, hogy akkor lefújja az esküvőt, azt mondta, hogy nem tudja még, vár egy kicsit, hátha alakul ez... Ezt nem tudom, hogy érti, hogy majd hirtelen ő is szerelmes lesz? Azt érzem rajta, meg mások is, akik ismerik, hogy ő azért ugrott bele ebbe a kapcsolatba, mert kellett neki egy férfi, aki foglalkozik vele az exe helyett. Csak éppen olyan férfit választott, aki már az első találkozójuk után fülig szerelmes üzenetek írt neki.


23 éves, tehát nincs elkésve úgymond semmivel se.



2022. márc. 6. 17:58
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
95%

Eszedbe ne jusson!

Vele beszélgethetsz, mondhatod neki, hogy kérjen tanácsot a szüleitől, de te NE!

2022. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
92%
A tesód egy idióta, aki azt se tudja mit akar és mások életével játszadozik, de nem ez most a téma. Ne szólj a szüleidnek, mert ezt neked bizalmasan mondta és nem azért, hogy kiteregesd másnak. Akinek akarja, annak majd elmondja.
2022. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
65%
Nővéred becsülje meg azt az embert es örüljön hogy szereti valaki, lehet a következőböl megint koppanás lenne.De mindenkinek a maga poklait kell végigjárni, ha a sajat hibáiból nem tanul.
2022. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
83%

Pont a napokban hallottam, hogy úgyis csak két évig tart a szerelem. Utána egy másfajta szintre kerül a kapcsolat.

Amúgy, nincs jogod elmondani senkinek. Ha szerinted ez nincs rendben, csak a nővéreddel beszélj róla.

2022. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
17%

Hát, ezzel legyen nagyon óvatos a nővéred, ismertem régen egy lányt, aki az esküvője előtt lefújta a dolgot, erre a vőlegénye végzett vele.

Amúgy nem kell feltétlen szerelem a házassághoz, fiatal nőként én is ezt a tanácsot kaptam egy idősebb kolléganőtől, az a lényeg, hogy a férfi szeressen.

2022. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén? A te korodban ez furán hangozhat, de szerintem sokkal jobban jár így, mintha nagy rózsaszín ködből házasodna. Amit leírtál, az nem egy lángoló szerelem, de ez igazán hosszú éd tartós kapcsolat alapja.

Persze ebbe nem 23 évesen szoktak beleugrani az emberek, inkább néhány évvel később, de nem láthatsz bele a nővéred lelkébe, mennyire viselte meg az előző kapcsolata.


Beszélgess vele, ha aggódsz, mondd el neki, hogy itt vagy, ha lelkizni akarsz, és hogy gondolja végig, biztosan ezt akarja-e, de ne állj neki másoknak kiteregetni a dolgot.

2022. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
29%

" Kérdeztem, hogy akkor lefújja az esküvőt, azt mondta, hogy nem tudja még, vár egy kicsit, hátha alakul ez"

Ez nem azt jelenti, hogy nem akarja az esküvőt.

Ne üsd bele az orrodat olyasmibe, ami nem a te dolgod.

2022. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó.Mi az hogy csak a ferfi szeressen.Engem ha nem szeret egy nő azt meglátom rajta es mehet Isten hírével.Igaz nem vagyok egy papucs fajta, nem fogom egy nő valagat nyalni csak azért mert nő,akkor inkább vagyok egyedül,mint egy hideg nővel.Bár tudom, sok férfi ilyen,ezzel a nők viszont visszaélnek.
2022. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
32%
Nagy szívást választott a nővéred, de nézze már meg, egy szakítást azért hányan túléltek már akkor is, ha szar ... ennek tuti nem lesz jó vége, állítsd le amíg lehet
2022. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
84%

"Kérdeztem, hogy akkor lefújja az esküvőt, azt mondta, hogy nem tudja még, vár egy kicsit, hátha alakul ez."


Aztán majd az esküvő előtt két héttel fogja lefújni.

Vannak görény emberek a világban, egyikük pont a nővéred.


Ezzel együtt is a szüleidnek ne mondd el. Meg másnak sem. Neki mondj annyit, hogy ne hitegesse a vőlegényét.

2022. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!