Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy érzelmi hullámvölgyben vagyunk vagy kihűlt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
8 éve vagyok a férjemmel, van egy 1 éves lányunk. Az első nagyon komoly kapcsolatom, óriási szerelem volt, 4-5 évig, azt az igazi lángoló szerelmet éreztem, alig vártam a percet, hogy haza érjen, hogy megöleljen, egy test, egy lélek voltunk. Most is nagyon szeretem, de sokszor úgy érzem ez már olyan baráti, testvéri szeretet. Nagyon rendes ember, mindent megtesz a családjáért, szeret engem, imádja a lányunkat, de mostanában eljátszom a gondolattal, hogy lehet jobb lenne mással...Hiányzik a szerelem, az izgalom. Ha arra gondolok, hogy elhagyom rögtön lelkiismeret furdalásom lesz és úgy érzem úgysem találnék jobbat. Sokszor elképzelem a szitut, hogy már nem vagyunk együtt és én meglátom egy nővel, olyankor úgy érzem megszakad a szívem. Mióta megszületett a lányunk nem tudunk menni sehová, nincs segítségünk, szerintem ezért laposodtunk bele a szürke hétköznapokba. Természetes, hogy ennyi év után már csak szeretet van?
2008. dec. 17. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Szeritem nem természetes ha te más férfivel szeretnél lenni!Az igazi szerelem sose múlik el!
2008. dec. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút rendben van amit érzel. Én azt is megkockáztatom, hogy szerintem nem szeretet az amit érzel, hanem szerelem, de abból isvan többféle, az a lángoló érzés amit írtál, az mindenhol elmúlik az első években, és mindenki eljátszik a gondolattal, hogy mással lehetne izgalmasabb , hidd el a férjed is. De ha mást találnál magadnak, nála is ugyenezet éreznéd néhány év múlva.

Én 10 éve vagyok egy kapcsolatban, és ugyígy mint te, én tudom, hogy nem találnék mást, aki ennyire passzolna hozzám, aki így szeretne engem, ahogy vagyok.. és hogy elmúlt a kezdeti izgalom, meg a pillangók a gyomorból? Hát istenem, az nem tart örökké, és nem ettől lesz tartós egy házasság. De persze nem szabad hagynod, hogy a helyzet tovább fajuljon, frissítsd fel a házasságodat, a gyerekhez vedd igénybe a nagyszülőket ( ha módod van rá,) vagy esetleg a tesódat ( ha van) tegyél azért, hogy a házasságodba megint legyen egy kis izgalom:)

2008. dec. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk ez egy (!) év után jött.

Hogy már inkább szeretet, és érzem, ő a lelki társam. Örökre. Szeretném ha örökké az életem része lenne.

Legjobb barátok is vagyunk és még sosem hazudtunk egymásnak.

De mi (ezért most le fogtok pontozni) azt választottuk, hogy kipróbáljuk másokkal is. De tudom, hogy én vagyok neki az igazi, és én sem találnék nála jobbat, soha. De vagyunk másokkal is, persze ettől függetlenül még bízunk egymásban. És ez tökéletesen működik így, megszűnt a hiányérzetem :)

2008. dec. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem értem aki elöttem irt válasz léci áruld márt el ha márt nem is vagy belé monduk szerelmes mert elmúlt,hogy tudsz mással lefeküdni meg a párod is lefeküdni ha szeretitek gondolom egymást?Nem értem akkor bocsi de minek vagytok együtt?Mindenki mindenkivel?Én tuti kikaparnám anak a szemét aki az én páromra rámászna!Föleg ha én is ott vagyok ugy.
2008. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Bár mindegy mert azt sem értem ,hogy mulhat el egy igazi szerelem!?
2008. dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Mindenki más. Mi nyitott kapcsolatban vagyunk, életünk ezen szakaszában. És nekünk ez így tökéletesen megfelel.

Tudjuk, hogy mindenki más csak játék, és úgysem hagyjuk el egymást.

Azért vagyunk együtt, mert nem tudunk egymás nélkül élni, és harmonikus kapcsolat van köztünk. És 2 napot nem bírunk ki egymás nélkül.

És mi külön tudjuk választani a szexet és az érzelmeket. Szóval minden ok. De nem kell mindenkinek követnie a példánkat, nem azt akartam ezzel mondani.

2008. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!