Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapám nagyon érzékeny...

Édesapám nagyon érzékeny lelkű, iszonyatosan vágyik egy unokára, folyton azt mondogatja, hogy Ő már meg sem éri. Úgy néz ki most mégis sikerült, pozitív a tesztem. Milyen módon módom mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
A férjem karácsonyi ajándékra kap egy babacipőt, de az apukámmal nem tudom, hogy közöljem. Ötletek?
2008. dec. 17. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen mondd el neki.

Karácsonykor, miután átadtátok az ajándékot, mondd neki, hogy "és van egy másik ajándékom is, azt hiszem ennek fogsz/fogtok a legjobban örülni. Úgy néz ki, hogy nemsokára már többen leszünk..." :) vagy hasonló. Szerintem ez így kedves lenne :) Biztos fog sírni apukád, ha érzékeny lelkű. Majd öleld meg :)

Boldog Karácsonyt, szia

2008. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, viszont kívánok szép ünnepeket!

Lehet, hogy ez a legjobb megoldás. Nem kell túl cicomázni, csak egyszerűen megmondani. Félek, így is elpityeredik majd.

2008. dec. 17. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, csak egyszeruen mondd meg neki, hogy apukam, vagy nem tudom hogy szolitod, nagypapa leszel!

A tobbi majd ugyis jon magatol, a kerdesek, a csodalkozas, az orom...

Sok boldogsagot!

2008. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, úgy irigyellek, én mindig arról álmodoztam, hogy karácsonykor, a fa alatt jelentem be a szüleimnek, hogy unokájuk lesz. Aztán a sors nem így akarta, mert áprilisban lettem terhes és telefonon közöltem a jó hírt, így nem láttam az arcukat, de az örömkiáltás még mindig itt cseng a fülemben. Nagyon sok évi próbálkozás után jött össze nálunk a baba, első és ez idáig egyetlen unoka, ezért örültek annyira. Idén karácsonykor majdnem egy éves lesz, ez lesz az első közös ünnep, már alig várjuk. Szóval én csak annyit mondanék apukádnak a helyedben, hogy: van egy kis probléma Apa, jövőre eggyel több ajándékot kell venned, úgye nem gond? Nagyon boldog karácsonyt nektek! Vigyázz a picúrodra!
2008. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!