Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni hogy...

Hogyan lehet feldolgozni hogy levegonek voltam nezve gyerekkoromban, a testvereim meg nem? Orokke trauma marad?

Figyelt kérdés

Mintha ott sem lettem volna a csaladban. Ha a konyhaban voltam, anyam szolt a szobaban fekvo testveremnek hogy vigyen mar neki egy pohar vizet, en meg ott altam a csapnal. Ha bejott valaki a hazba koszontem es felreneztek , nem koszontek vissza. Hozzajuk szoltam es nem szoltak vissza....

Nagyon sok olyan eset volt, hogy en csinaltam mindent meg otthon, hazimunka stb es a testveremnek mondtak a szuleink, hogy milyen ugyes es semmit nem csinalt. Olyan voltam mint egy kutya. Nem a dicseret hianyzott, hanem a tudat hogy en csinaltam mindent es en voltam a legosszabb a csaladban kegyetlen.

A vegen mar semmit nem kommunikaltam veluk, nem is probalkoztam. Amint lett penzem, elkoltoztem szo nelkul,orultek neki. Ennek mar nagyon sok eve, de még mindig rosszul vagyok, egy trauma az egesz gyerek es tinedzserkorom. Tonkretettek engem. Mindig azt erzem en egy senki vagyok, ha valahova megyek attol felek hozzam nem fog szolni senki, en semmit nem erek, minden fiu kihasznal mert azt akarom hogy szeressenek, senkinek se kellek.

Voltatok hasonlo helyzetben? Hogy gyulelheti valaki a sajat gyereket? 26L


2022. márc. 19. 21:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
99%

Nem, nem tettek mindent tönkre. Még előtted az élet.

Emeld föl a fejedet, keress egy terapeutát és dolgozd fel mindezt.

2022. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%
Most komolyan, hogy fajulhatott idáig? Elég hihetetlen nekem ez a szituáció.
2022. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hazudok akkor?
2022. márc. 19. 21:49
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
sosem kérdeztél rá a viselkedédük okára ?
2022. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem állítom hogy hazudsz, csak érthetetlen a szituáció, számomra képtelenség, pedig elég szar családból jöttem, masszív alkesz apa mellől. Most komolyan, mi a dolog előzménye?
2022. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
mert alig hiszem hogy ez úgy volt hogy ok nélkül látványosan mindenki így viselkedett veled... Miért elmekórtani eset volt az egész famíliád? Drogos vagy mentális beteg mindenki?
2022. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Kérlek válaszolj, mert nagyon furcsa az egész. Főleg hogy kifejezetten úgy írtad a tinédzserkorod volt egyetlen nagy trauma.
2022. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, ugyanazon szülőpárosnak vagytok a gyerekei? Vagy a többiek féltestvérek? Te vagy a legidősebb? A többiek fiúk és te "csak" lány?

Mesélj a családodról. Hátha összesakkozzuk a gyökérproblémát.

2022. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
Ismerős nekem régebbi kérdésekből ez a szitu hogy mindenki kegyetlen, a kérdező meg az áldozat.. több verzióban is.
2022. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
Éld a jelenlegi életed, a multon ugy sem elhet valtoztatni.
2022. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!