Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél meglátogatni egy...

Elmennél meglátogatni egy olyan rokon gyereket a megszületése után, akinek az anyjával rossz a kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Egyáltalán Nem érzem úgy, hogy ott lenne a helyem. Az a nő mindig levegőnek nézett, soha még csak nem is köszönt nekem amióta bemutattak minket egymásnak, az egyetlen megnyilvánulása felém az volt, hogy a testvérével nem sokáig leszek együtt.

A házastársam testvéréről, és annak születendő gyerekéről van szó.



#rokon #látogatás #Rossz voszony
2022. márc. 22. 20:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Menjen a párod egyedül.
2022. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
14%
Ha az anyja nincs ott, akkor gond nélkül.
2022. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Ja, hogy a pici anyja... Azt hittem hogy a nagymama... Hát.. Nem tudom. Neked kell érezni illetve kérd ki a párod véleményét szerintem. 2.voltam.
2022. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

1. Én is ezt mondtam neki. :) Nem túl boldog de megérti.

Csak kíváncsi vagyok mások elmennének e ilyen helyzetben.

2022. márc. 22. 20:53
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

Én ilyen esetben nem mentem baba látogatóba. Férjem ment egyedül (ritka h.p. a kedves anyuka).

Azóta 6 éves a gyerek kb. 2-szer láttam, de ez van.

2022. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
5%

"rokon gyereket"


Szóval a férjed/feleséged testvére neked "csak egy rokon"?

Lehet hogy utál, levegőnek néz, de még jobban fog, sőt, akkor talán már a többi rokon is arról az oldalról, ha nem mész.

Egyszer megererőltetheted magadat, aztán többet nem mész.

2022. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Azért szerintem van beleszólása az anyának hogy ki láthassa a gyerekét. De ilyen körülmények közt nem megyek el. Anno a saját esküvőjén se akart látni, de a párom mondta hogy akkor ő sem megy, és anyósom is erősködött. Sajna engedtem nekik, de többet nem fogok ilyen téren.
2022. márc. 22. 20:57
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

Ha hívnak, elmegyek.

Ha nem hívnak, nem megyek.

2022. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

7

És ezt miért most adagoltad a sztorihoz? Akkor meg ne menj, ha ilyen xar a kapcsolat, de ezt magadtól is tudhatnád.

2022. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A ezért a többi is megutál, lelkük rajta. A csajszi meg szerintem ennél jobban nem utálhat. Nem szoktam dolgokat azért megtenni hogy másoknak megfeleljek, ha én nem érzem helyesnek. Tudod kedves 6. igen , ő csak egy rokon, miért mi lenne ilyen körülmények között? És nem megyek oda ahol nem látnak szívesen. Amúgy is, már vagy 10 éve nem találkoztunk.
2022. márc. 22. 21:02
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!