Jóvá tudom tenni?

Figyelt kérdés
Alig 1 éve voltak elég súlyos pánikrohamaim (a nagypapám is akkoriban halt meg) és pszichológushoz is jártam, de nem sikerült kideríteni az okát. Közben rászoktam a cukorra, mert amikor azt ettem egy kicsit jobban éreztem magam. Az összes pénzemet rá költöttem és nem tudtam leszokni róla végül addig is elmentem, hogy a szüleimtől loptam pénzt, hogy vegyek. Végül aztán lebuktam (most visszanézve örülök neki) amikor megláttam, hogy mennyire bántotta ez a szüleimet megpróbáltam abbahagyni, sikerrel. Már nem is eszem annyit és tudok anélkül is boldog lenni viszont sohasem tudom elfelejteni mennyi fájdalmat okoztam a szüleimnek ezzel és nagyon fáj. Gyűjtök is, hogy vissza tudjam nekik adni az összeget. Ők már megbocsájtottak nekem de én sosem tudok magamnak. Van valami mód, hogy valahogy még jóvá tudjam tenni?

2022. márc. 22. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudni. De legelőször szerintem magaddal törődj, magadnak is meg kell bocsátani. Ha a szüleid megbocsátottak és jóvá akarod tenni akkor hol a probléma? Mindenki követ el hibákat. Te már legalább tanultál belőle.
2022. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A cukor valami kód, amit meg kellene fejteni?

Nem kell semmire gyűjtened, visszafizetni, folytasd a kezelést a pszichológussal.

2022. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ők megbocsátottak akkor nincs mit jóvátenni.
2022. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!