Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányként, nekem...

Leszbikus lányként, nekem nagyon fáj, hogy az egész családom a Fideszre szavazott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy Apa, Anya, a kettő nővérem felnőtt emberek és maguk hozzák a döntéseket. Azt is tudom, mindenki arra a pártra szavaz, amire szeretne. De nekem akkor is nagyon fáj, hogy az egész családom a Fideszre szavazott. Hiába jeleztem nekik folyamatosan, hogy a Fidesz egy homofóbb párt és hogy kirekesztve érzem magam a Fidesz által, a családom mégis erre a pártra szavazott. Annyira rossz érzés, hogy én hiába szavaztam Márki-Zay Péterre, a Fidesz hatalmas előnnyel győzött. Nem szeretek Magyarországon lakni és főleg azért nem, mert a hatalmon lévő párt összemos engem a pedofilokkal.


A családom nagyon megértő és támogató velem a leszbikusságom kapcsán. Ez egy fantasztikus dolog. De az, hogy mindannyian a Fideszre szavaztak, nagyon súlyos nyomot hagyott bennem. Amikor biztossá vállt a Fidesz győzelme, remegve zokogni kezdtem és hányni, sírni. Kérdezte a családom, mi a baj, azt válaszoltam, "Mégis mi baj lenne? Hogy nyert egy párt, ami egy szinten emleget engem a pedofilokkal? Hogy az egész családom arra szavazott, hogy engem kirekesszenek és megalázzanak? Hogy a családomat nem érdekelte, nekem ez mennyire fáj?".


Borzalmasan érzem magam és csak arra tudok gondolni, mennyire nem szeretek Magyarországon lakni, mennyire szívesen laknék egy másik országban és hogy mennyire fáj, a családom a Fideszre szavazott. Mit tegyek ebben a helyzetben?



2022. ápr. 7. 17:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
80%
Költözz ki.
2022. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
10%
És? A FideSS győzelme, hogy jön a nemiségedhez?
2022. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
53%

Nőj fel. Te lehetsz leszbikus, ők pedig szavazhatnak a Fideszre.

Szerintem sokan örülnének, ha olyan elfogadó volna velük a családjuk, mint a tiéd veled.

Ha pedig szívesebben élnél másik országban, akkor hajrá, leléphetsz. Szavaztál, és ez azt jelenti, hogy nagykorú vagy, tehát amikor úgy érzed, dobbanthatsz is.

2022. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
87%
GONDOLKODJ!!!!! Téged elfogadott a családod olyannak amilyen vagy. Akkor a fidesszel ebben biztosan nem értenek egyet. Más szempontok miatt szavaztak a fideszre. (Azt nem várhatod el, hogy minden szempontot alávessenek a te ilyen érdekeidnek. Te is lehetnél belátással az ö elképzeléseikre.) ((Mondom ezt ugy, hogy a fideszt mindenféle szempontbol elutasitom.))
2022. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
74%

Attól függetlenül, hogy a fogalmazásból egyértelműnek tűnik számomra, hogy kamu a kérdés,

nem tudsz mit tenni. Legfeljebb örülhetsz, hogy nem a mitanyánkra szavaztak...

2022. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
46%

Az szupper, hogy ok elfogadoak veled, de te is legyel veluk!!!

Szerinted mindem csak rolatok szol??? Mas szempontokat is figyelembe kell venni! Koltozz masik orszagba.

Senki nem mos ossze a pedogilokkal, de jo lenne ha tudnad ertelmezni a torvenyeket!!!

2022. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
69%
Fidesznél betegebb, perverzebb párt nincs. Lásd: Kaleta, Szájer. Amit előadnak csak maszlag. Mivel nem ítélték el se a pedofilt se a drogos meleget így tulajdonképpen támogatják őket.
2022. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
70%
Csatlakozom az ötöshöz. A családodnak fontos vagy. Valószínűleg úgy gondolják még a Fidesz mellett is nagyobb biztonságban vagy, mint az ellenzéki győzelem esetén. Ne neheztelj rájuk emiatt, ez a választás senkinek se volt egyszerű. Sokan szerették volna leváltani a Fideszt, de az ellenzék még kevésbé nyerte el a bizalmukat.
2022. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
74%
Engem nem leszbikuskènt is nagyon zavar
2022. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
82%

"a fidesszel ebben biztosan nem értenek egyet"

Sőt, még az is lehet, hogy a Fidesz nem is úgy gondolkodik a melegekről, ahogy hiszed, ezért fért bele nekik, hogy a Fideszre szavazzanak, miközben elfogadóak veled kapcsolatban.

Amúgy szerintem is kamu.

2022. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!