Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell Wellness hetveget...

Hogyan kell Wellness hetveget venni?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy wellness hetveget ajandekoztok. Anyosomnak es aposomnak szeretnenk karacsonyra adni, de nem tudom hogy kell.. neztunk mar ki helyet, de fogalmam sincs pl hogy fognak ráérni, rá fognak e érni abban a szezonban, kinek a nevére kell lefoglalni, stb.

Aki csinalt mar ilyet, hogy csinalta?

köszönöm szépen a válaszokat


2008. dec. 17. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Azt irtad, hogy neztel mar ki helyet, akkor naluk pontosan erdeklodd meg. Vagy szemelyesen, vagy telefonon is adnak felvilagositast. Mi mennyibe kerul, es mit nyujtanak, milyen szolgaltatast.
2008. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tobbet neztunk ki igazabol! 1400 forint van a telefonomon, ugyhogy telefonalas elott meg erdeklodnek :D (utazasi csekkbol fogjuk venni, penzunk nem nagyon lenne ra, meg mielott barki felreertene, es teves kovetkeztetest vonna le)
2008. dec. 17. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor nyugodtan irhatsz e-mailt is, es ugy megtudod kerdezni. Vagy, ha a lakohelyeteken van, akkor betudsz menni szemelyesen is, es akkor nem kerul penzedbe se!
2008. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

koszi, irtam emailt, de meg nem valaszoltak, ott is megkerdeztem, hogy zajlik. de a kérdésem nem a kommunikaciora iranyul, hanem magara az "akcióra".

:)

2008. dec. 17. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt magyarázzák!


kinézed a helyet helyeket felhívod, írsz akármi. De ha azt sem tudod mikorra foglalnád le hát az gáz

2008. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom - mivel nem nekem lesz! és mégsem mehetek oda az anyosomekhoz, hogy "meglepetes wellness hetveget szeretnenk karacsonyra adni, mikor ertek ra?" hat az nagyon nagy meglepetes lenne! Foleg mivel az aposom nagyon elfoglalt, szerintem o maga sem tudna valaszolni rögtön. szóval nem értem miért gáz ha nem tudom mikorra foglaljam le?
2008. dec. 17. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Irjal tobb helyre is, ma nem biztos hogy visszairnak, majd holnapi nap folyaman.

Hat persze hogy nem a kommunikaciora vonatkozik a kerdesed, ezt ertem, de azt irtad, hogy a telefonodban sincs sok penz, gondoltam az e-mail az ingyen van.

2008. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azokat a helyeket ahol nézelődtél kérdezd meg, hogy lehet-e úgy ajándékozni, hogy az ajándék bármikor érvényesíthető legyen.
2008. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!