Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem házasodni készül, a meghívót már megkaptuk. Megkért engem, a 2 nővéremet illetve egyik nővéremnek a párját, hogy pincérkedjünk az esküvőn. Tudni kell, hogy én és az egyik nővérem illetve annak párja-pincérek vagyunk. Mi teljesen kiakadtunk ezen. Illetve az unokatestvérem nem konkrétan nekünk mondta ezt, hanem apánknak, aki most adta át nekünk ezt a kedves üzenetet. Mi a véleményetek? Én most nagyon mérges vagyok.. legszívesebben felhívnám az unokatesómat, mert szerintem ez egyáltalán nem etikus.. szeretném visszautasítani, hiszen vendégként lettünk meghívva, és nem pincérként-ám most mégis dolgozni kellünk. Viszont, ha visszautasítjuk, akkor egyértelműen rossz szemmel fognak ránk nézni az esküvőn, ismerjük őket, ilyenek. Ti mit tennétek?

2022. ápr. 17. 18:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Dolgozna a franc! El se mennék ezek után, ha csicskának néznek.
2022. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanígy gondoljuk mi is.. ilyen helyzetről még soha nem is hallottam!
2022. ápr. 17. 18:44
 3/33 anonim ***** válasza:
98%

Ez nagyon gáz!

Ha vendégek vagytok akkor ne akarjon ingyen munkást.

Ha ingyen pincért akar, akkor mondja azt.

2022. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
És még mi adjunk nekik pénzt, mert ott lehetünk 😂
2022. ápr. 17. 18:45
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam ilyenről.... mekkora bőr van a pofájukon. Pénzről ne is álmodjanak. #1
2022. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Én teljesen elvagyok képedve! Eszméletlenül mérges vagyok és csalódott. Jelenleg számomra ez valami hihetetlen dolog. Csicskának vagyunk nézve, mondván ha már megyünk és pincérek vagyunk, akkor van ingyen munkaerő is. Vicc
2022. ápr. 17. 18:48
 7/33 anonim ***** válasza:
98%
Felhívnám és konkrétan rákérdeznék, hogy most meg vagyunk hívva? Mint vendégek? Mert akkor megyünk. Ha pincérnek hív ingyen, akkor meg sajna nem érek rá.
2022. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna ilyen, hogy attól hogy pincérek vagytok és az unokatesóim, hogy nektek kelljen dolgoznotok. Mit válaszoltál erre a remek ötletre?
2022. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Természtesen volt kiabálás részünkről, de ugye mivel nem volt képe alapból minket megkérdezni, hanem úgy üzent, így ő még nem tudja a kedves válaszunkat.
2022. ápr. 17. 18:53
 10/33 A kérdező kommentje:
Visszafogjuk utasítani, nekünk 4ünknek ez nagyon rosszul esett, az esküvőre sem akarunk elmenni, már csak azért sem.
2022. ápr. 17. 18:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!