Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek más nemzetiségű,...

Akiknek más nemzetiségű, főleg ázsiai párjuk van, hogyan fogadta a családotok?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 21. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös nem volt. Örültek neki, bár azt sajnálták egy kicsit, hogy közvetlenül nem tudnak vele beszélgetni, mert magyarul nem tud.
2022. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 és téged ők hogyan fogadtak?
2022. ápr. 21. 22:02
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Chen dessen elfogadták. Nem volt baj.
2022. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem ázsiai ugyan, de mivel más nemzetiségűekre is vonatkozik a kérdés, így talán releváns a válaszom. Férjem nem beszél magyarul, a szüleim pedig nem beszélnek a férjem által beszélt nyelvek (angol, német, francia) egyikén sem, így közvetlenül nem tudnak egymással kommunikálni. Ezt-azt tud a férjem magyarul, kérni kávét vagy ilyesmi, de itt megáll a tudománya, én sose erőltettem. Elfogadták ennek ellenére, bár nyilván sajnálják hogy nem tudnak vele egy jót beszélgetni. Engem is elfogadott a családja, szeretnek, bár lényegesen könnyebb volt, mert angolul és németül is beszélek, így nekem nem volt gond a kommunikációval.
2022. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem saját példa, de külföldre költözött egy rokonom (értelmiségi romák) és ott lett a lányának párja. Jól fogadták a srác családjában, mert anyanyelvi szinten beszéli a lány a nyelvet és már úton a baba. :) Egy olyan országban, ahol nagyon sok nemzetiség él, elfogadottabb a keveredés szerintem.
2022. ápr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nem rasszisták ott nem csinálnak ebből semmi gondot.
2022. ápr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
ismerősöm fia kínai lányt vett el. utálták a menyüket, a nő átverte a srácot többször is, hazudozott sokmindenben. válás lett a vége.
2022. ápr. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kínai lányos eset a mi családunkban is megesett, csak ott magyar volt a nő. Nem gondoltuk volna, hogy ilyen lesz, katasztrofális volt a válás alatt is, írásban is hazudozott. Pedig alapvetően egy csendes, kedves nő volt. Mindenkinek van sötét oldala.
2022. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, ugyanúgy, semmi különös nem volt az ő részükről sem, mint bármilyen más embert. Ők viszont örültek, mert én megtanultam a párom anyanyelvét!
2022. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem nem jól. Össze-vissza kitaláltak róla mindenféle hazugságot, meg hogy majd biztos kicsal engem külföldre. Egyetlen bűne az volt hogy nem magyar. De nálam sajnos soha senki nem felelt meg otthon, le is tettem arról hogy bárkit megkedveltessek a szüleimmel.

Elvégre az én boldogságom fontosabb mint az hogy anyáméknak tetszik-e a párom vagy sem.

2022. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!