Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs kivel beszèlnem ès ùgy...

Nincs kivel beszèlnem ès ùgy èrzem itt a vège. Annyira katasztròfa minden hogy màr az anyám se tud mit mondani. Mit tennél?

Figyelt kérdés
Az eredeti szakmàmban màr règòta nem tudok dolgozni. Kèsőbb anyukámat kellett ápolnom, én is beteg lettem. Azóta nem tudok kijönni az anyagi problémákból. Mostmár öreg is vagyok és rövidesen hajléktalan.

2022. ápr. 30. 02:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami más munka helyette?
2022. ápr. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dolgoztam külföldöm majd otthon raktárban, ruha üzletben a betegségem előtt. Mióta sajnos amiatt a “lakáshoz” vagyok kötve az egézségem miatt csak online munka lenne jó. Próbálkoztam kérdőivekkel, online marketing stb. De sajnos igazi tudás nélkül csak olyanok vannak amit nagyon keveset fizetnek. Így viszont nem tudok már kijönni belőle hiába.. Egy ismerősöm volt aki mondta tudna munkát de végezzek el hozzá egy két éves iskolát. Sajnos erre nem volt pénzem.
2022. ápr. 30. 04:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg elmenni egy munkaközvetítőhöz, hátha tud segíteni.
2022. ápr. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy öreg is vagy? Hol élsz? Falu? Város? Mennyi bevételednek kellene lenni?
2022. ápr. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
42 éves vagyok. Kisebb városban. Sajnos sose volt itt sok lehetőség. Nem igazán tudtak semmit ajánlani. A fizikai munkát nem tudom csinálni, máshogy meg nem làtom hogy ( diploma nélkül) hogy lehetne pénzt keresni otthonról. Fizetnem kell az anyám ápolását, gyógyszereit is ezért lenne több bevételre szükségem. Apám meghalt testvéreim, barátaim nincsenek.
2022. ápr. 30. 05:54
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Programozás? Vannak kurzusok amik 1 év alatt tök jó szintre emelnek téged, pl a codecool. Itt azután kell majd fizetned, miután elvégezted a tanfolyamot és munkábaálltál.
2022. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy öreg a tanuláshoz. Valamibe bele kell fektetni, hogy a jövőd könnyebb legyen.

Sokan 50 felett is képzik magukat, hogy könnyebb életük legyen a nyugdíjas.

2022. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: hátha tudnak segíteni a családsegítőnél...
2022. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügy-számvitel érdekel? Tanulhatnál könyvelőnek, az otthon végezhető munka. A munkaügyi központ is szokott ilyen tanfolyamot hirdetni.
2022. ápr. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, épp most hirdették meg újra az Újratervezés programot, ahol informatikai ismereteket lehet szerezni. 4 hét az alaptanfolyam, utána ha ügyes vagy, szakmai átképzésre is visznek tovább. Díjmentes, szóval egy próbát megér talán.

[link]

2022. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!