Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki megszakitotta a kapcsolato...

Aki megszakitotta a kapcsolatot a mergezo csaladjaval, hogy jutott tul azon, hogy “jaj de biztos en vagyok a hibas, en tevedek, n vagyok tulerzekeny, biztos tulreagalom” dolgokon?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 19:22
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Masik kerdesem, hogy milyen azota az eletetek? Foleg azokera lennek kivancsi, akiknek nem lett (vagy meg nincs) sajat csaladjuk, esetleg parjuk sincs. Szoval hogy egyedul hogy viselik a dolgokat.
2022. máj. 1. 19:30
 2/21 A kérdező kommentje:
Sajat tapasztalat erdekel.
2022. máj. 1. 19:34
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus ebben tud segíteni.
2022. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Pszichologus javasolta egyebkent ezt a lepest. De szemelyes tapasztalatok erdekelnenek, ki hogyan elte meg.
2022. máj. 1. 20:03
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

2019-ben szakítottam meg a kapcsolatot apámmal, ekkor érettségiztem és hagytam ott.

Egész életemben lelki és fizikai bántalmazás, terror volt ami fájt... Anyumat elvesztettem még régebben.

Nővérem is 18 évesen lépett le otthonról.

Azóta apám kapar, nem érti, jaj ő ennyire nem is volt rossz apa... Fenéket nem.

Ha biztos vagy benne lépj. Ne nézz vissza. Ha sok benned a sérelem a düh a harag keress szakembert, nem ciki (én is így tettem). Én a kedvesemhez költöztem, így erről nem tudok sajnos nyilatkozni, milyen egyedül.

Tudnod kell, hogy a családodban a felnőtteknek kellett volna okosabbnak lenni, te egy gyerek voltál. Engem pl részegen éjjel mikor hazajött lepisilt... Ezek igenis erős sérelmek. Nem a gyerek a hibás//nem te voltál gyerekként a hibás. Hidd el. Ne áldozathibáztass!:) Minden jót kívánok neked!

2022. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Valaszolok priviben
2022. máj. 1. 20:19
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes, bennem soha egy percig sem merült fel olyan gondolat, hogy bármiért én vagyok a hibás.
2022. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes hogy az érdembeni hozzászólások eltűntek innen.


Megmaradtak a pártoló, helyeslő semmitmondó hozzászólások.


Kíváncsi lennék mi alapján tűnnek el.

2022. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10%

Pszichológus NEM mondatja azt a paciensének hogy szakítsa meg a kapcsolatát a csaladjaval!


Ilyen nincs!


Kamu.

2022. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
7. Akkor az szerencse! De tenyleg. Mert sokaknal elultetik a fejeben mar otthon ezt gyerekkent, hogy o tehet mindenrol.
2022. máj. 1. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!