Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék anyutól úgy...

Hogyan tudnék anyutól úgy pénzt kérni hogy biztosan adjon?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem oszinten. Ha megmondod hogy mit szeretnel venni, miert van szukseged arra a dologra, es esetleg megmutatod neki pontosan, hogy mirol is van szo. Itt a neten, vagy katalogusban, vagy valahol ahol latja hogy mire kell a penz.
2008. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért így Karácsony előtt nincs olyan, hogy biztosan. Ha nincs éppen pénze, akkor akármilyen szépen kéred, nem fog adni. Fontos még az is, hogy mire kell a pénz, mert ha valami olyan dologra, ami igazán nem fontos, akkor megint csak kérheted akármilyen szépen, nem fog adni. Ha viszont valami tényleg fontos lenne, akkor szerintem akkor kérd meg anyukádat, amikor éppen nem siet, rád figyel, és mondd meg neki, hogy mit szeretnél venni és miért kell az a dolog.
2008. dec. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
MOnd azt neki, hogy kiszakadt az óvszer, és eseményutáni tablettára kell:D igy biztos adni fog, azonnal:D
2008. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha neki lesz ajándékra, akkor semmiképp ne mutasd meg neki, mit akarsz venni, de ha nem neki lesz meglepetés, akkor ahogy előttem írták, érdemes, megmutatnod neki, mit szeretnél, és ha van rá keret, és amúgy is jól jön, akkor fog adni. Ha őt akarod meglepni, akkor ajánld fel neki, hogy elmész bevásárolni neki.
2008. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Nehogy már azért kelljen a pénz tőle, hogy neki ajándékot vegyen, ez nevetséges.
2008. dec. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne? Ha egy gyereknek nincs jövedelme, és a zsebpénz a szülőtől van, ajándékot is abból vesz, ha vesz...
2008. dec. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
Az teljesen más, ha a zsebpénzéből gyűjtögeti, mint így, hogy külön kér plusz pénzt, hogy ajándékot vehessen.
2008. dec. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Miért lenne más,hisz az a lényeg hogy egyáltalán gondolt rá,hogy ajándékot vegyen,és ha egyszer lehet nem kap zsebpénzt,akkor miért ne kérhetne.Én se kaptam kiskoromban sosem külön pénzt,de ha kellett valamire kértem mindig.Ha egy csokira,akkor arra,ha ajándékra akkor arra.

Én egyszerűen elmondanám hogy jön a karácsony,és szeretnél egy kis meglepivel készülni,nem nagy dologgal,de sajnos nincs rá pénzed.Elmondanám,hogy nagyon szeretnék adni valamit ,és ennyi,ne kertelj sokat,az őszinteség a legjobb amit tehetsz.

Boldog karácsonyt!

2008. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam zsebpénzt, tehát kérni kellett.
2008. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%

Tényleg ,de szép gondolat, veszek neked ajándékot adjál rá pénzt!


húha...sötét van..

2008. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!