Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a szüleimnek...

Mit vegyek a szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
mármint ugy értem h tudja és vmire használni meg h legyen benn vmi poén is! lécci segitsetek! előre is kösz a válaszokat!
2008. dec. 18. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Mennyit szansz az ajandekokra kb?
2008. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
68%

Szia!


alexandra.hu -n nézz szét, nagyon sok akciós könyv van, van ami 90% os akciós! Ha szeretik a da vinci kódot, akkor pl a va dinci kódot ajánlom, nagyon akciós, és jókat hallottam róla.


esetleg a www.kutyushop.hu -n nézz szét, sok baromság van fent, de vannak hasznosak is és poénosak :) Sok sikert!

2008. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi pénzt szánsz rá. Vannak pl. jópofa mintás, figurás, vagy smiley fejes bögrék, ez poénos is, meg használni is tudja. Jó könyvek, pl. a Media Markt-ban láttam 900Ft-ért Rejtő Jenő regényeket, ha szereti Rejtőt, ez is jó ajándék. Készíthetsz akár te is valamit, én pl. idén fogok olyan mézeskalács sütit csinálni, aminek a díszítése nem a hagyományos lesz, hanem ilyen smiley fejek.
2008. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Fizesd ki az egyik számlát! Na jó poénnak tűnik,de biztos nagyon büszkék lennének rád hogy látnák milyen felelősségteljes vagy és hogy értelmes dologra költöd a pénzt.
2008. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem valami hasznosat vegyél nekik, én minden évben csak olyat veszek, aminek én is örülnék. anyunak darálót (5000 ft), apunak 8 gigás pendriveot (4500 ft) és meg is van a karácsonyi ajándék
2008. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Haliii:-)

Az én anyukám szeret sütni-főzni úgyhogy egy szakácskönyvet vettem neki amibe kb. 250 recept van. :D a könyvesboltban most majdnem az összes szakácskönyv le van értékelve (amit én vettem az 4000Ft-2200Ft-ra volt) meg a kedvenc bon-bonját, apának meg egy Boldog Karácsonyt! feliratú bögrét vettem, ami be van mélyítve és abba a kis ablakba volt egy hóember XD meg neki is vettem 72%-os étcsokit

2008. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!