Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornőm abortuszra akar...

Sógornőm abortuszra akar menni, a hozzáállása miatt nem akarom vele tovább igazán tartani a kapcsolatot. Én lennék rosszul bekötve?

Figyelt kérdés

Sógornőmnek friss kapcsolata van, 3 hónapja vannak együtt, már együtt is élnek. Egyik nap azzal írt rám, hogy terhes, de abortuszra megy, mert még nem most terveztek babát, csak fél év múlva. Itt még nem ítéltem el, csak fura volt.

Pár nap múlva röhögve hívott fel, hogy mikorra megy a nőgyógyászhoz, meg, hogy hihetetlen, hogy a párja spermája ennyire erős, hogy már az előváladéktól terhes lett. Kiderült, hogy csak megszakítással “védekeztek”. Férjemnek is írt, tele röhögős smileyval, hogy hogy járt, meg, hogy “ez tuti nem egy baba”.

Nekem morálisan nem fér bele, hogy valaki poénnak veszi az abortuszt, hogy röhögcsél rajta.

Nekünk lombikkal sikerült a baba, de ne értsetek félre, nem önsajnáltatásból mondom. De, hogy még a saját testvérének is röhögve mondja, aki évekig küzdött a gyerekért számomra nonszensz.

Mi a véleményetek?


2022. máj. 26. 17:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
71%
Túlliheged. Az ő dolga, ha röhög akkor röhög, lehet így dolgozza fel. Ő nem tehet róla hogy nektek lombikkal sikerült.
2022. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
85%

Ha sírna, azzal melyikőtök lenne előbbre?

Azt meg nem tudhatod, hogy igazából mi megy benne keresztül. Az egy dolog, hogy mit mutat kifelé.

2022. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
41%
Nem liheged túl, én se beszélnék vele. Nem vagyok abortusz ellenes, de az nem oké, hogy kvázi fogamzásgátlóként használják. Egy dolog, ha valaki 16 évesen terhes, vagy nem tudja eltartani, de az, hogy "ó csak fél év múlva akartuk" rohadtul nem oké.
2022. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
60%
Semmi köze a kérdezőnek. Ha ilyen mimózalelkű akkor sértődjön. Ezt is pontozzátok le mint az első hozzászólásomat.
2022. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
76%

'Nekünk lombikkal sikerült a baba, de ne értsetek félre, nem önsajnáltatásból mondom.'


De, pontosan errol van szo. Irrital hogy ti kuzdottetek, o meg szerinted 'eldobja'. Sose tudhatod hogy nala mit okoz az abortusz tenye es hogyan vezeti le a feszultseget vagy hogyan probalja elterelni a gondolatait.

2022. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
41%

K…

K….

K……..

Ka………

KAmera, kakukk, kanál, kalapács…



KAMU!!!!!!!!

2022. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
66%
Mióta a sógornőd, hogy csak most jössz rá, milyen az értékrendje? A férjed is ugyanilyen szellemben lett nevelve, nem? Én eleve meggondoltam volna, hogy be akarok-e házasodni egy ilyen családba...
2022. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
91%

“ röhögve hívott fel, hogy mikorra megy a nőgyógyászhoz, meg, hogy hihetetlen, hogy a párja spermája ennyire erős, hogy már az előváladéktól terhes lett.”



Naná, ezt el is tudom képzelni, hogy ezt bárki is mesélné a rokonának, hogy mennyire erös a speemája a barátjának, totál élethű a sztori 😀

2022. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
88%
Ezt egy kobold mesélte neked miközben egy unikornison lovagolt.
2022. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
87%
Hat nem is a rohogesen lennék ki, hanem hogy mi az h félév múlva akarták csak? Ez nem így működik… ha valaki nem tudja eltartani/védekeztek és mégis terhes lett stb. akkor tök oké egy abortusz, de azért mert ok nem most akartak, hanem pár hónap múlva az meg milyen kifogás? Azt már meg sem említem, hogy akkor 8 hónapja lesznek együtt… ki az aki egy 8 hónapos kapcsolatba beleszülne, jézus fa szom.
2022. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!