Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak lehet hogy tetszik...

A páromnak lehet hogy tetszik a nővérem?

Figyelt kérdés
Nagyon szép lány és okos, és a párom már többször is megjegyezte hogy milyen szép és hogy hogy lehet az hogy még nincs barátja,és ha a nővérem is ott van ahol mi akkor feszültebb, és volt olyan hogy egész este a nővéremmel volt és ivott,velem pedig nem foglalkozott már csak amikor elment a tesóm. (Családi sütögetés volt). Nagyon szeretjük egymást,de ez a kérdés mindíg bennem van, és észre lehet venni azt ha valakinek tetszik a másik. Ha rá kérdezek akkor kiabál és azt mondja hogy hagyjam békén. Szerintetek mit csináljak?

2022. máj. 27. 12:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Szakíts! Aki ilyen primitív módon reagál, amikor felvetsz egy problémát, azzal nem várható értelmes kapcolat.
2022. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelmű. Én dobnám.
2022. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Ha valamiről úgy érzed, akkor jól érzed. A kiabálása is azt jelzi, hogy lényegre tapintottál. Kérdezhetném, hogy nővéred mit reagál a viselkedésére, de ez a te szempontodból teljesen lényegtelen. Neked kell döntened, jó-e így neked vagy keresel mást.
2022. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
16%
Mondd meg neki, hogy vagy te vagy ő (vagy egyikőtök sem).
2022. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz szitu. Főleg, hogy párod nem hajlandó normálisan beszélni a témáról. Bár lehet, hogy az se sokat segítene. Nővéreddel milyen a kapcsolatod? Ha nagyon jóban vagytok, én a helyedben vele is beszélnék erről, nyilván ő nem tud mit kezdeni a helyzettel, de esetleg tanácsot tud adni. Én pl a nővéred helyében azt javasolnám, hogy szakíts a pároddal. Így a párod mondjuk nagyon megszívja, mert a nővéredet se látja többé, de szerintem meg is érdemli :D Természetesen arról nem tehet, hogy ki tetszik neki, nem ő irányítja, viszont arról tehet, hogy kiakad, amikor felhozod a témát. Remélhetőleg nővérednek nem jön be, és akkor kicsit egyszerűbb a téma. A pasi eltűnik, te meg találsz olyan embert magad mellé, akinek te tetszel és nem a nővéred.
2022. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
Érthető, hogy felzaklat ez a helyzet, de ha reálisan végiggondolod, kell neked egy olyan fickó, aki csak ráfanyalodik a veled való kapcsolatra, és nem téged akar? Ha nincs ló, jó a szamár is alapon? Kell neked olyan, aki egy dackorszakos óvodás szellemi szintjén reagál, ha egy problémát meg akarsz vele beszélni? Pedig ezek azok a dolgok, amik egy kapcsolat hosszú távú stabilitását meghatározzák. A szerelem elmúlik. Két ember akkor marad társa egymásnak, ha azonos értékrend mentén azonos irányba fejlődnek. Ezt itt nem látom nálatok.
2022. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
5%
Csukja be a szemét, vagy mi? Férfiból van, természetes, hogy más nőket is megnéz. Szerintem nagyon felfújod a dolgot.
2022. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
5%
hány évesek vagytok ti hárman, a nővéreddel és a pároddal?
2022. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%

#8

Remélem van tesód, remélem van párod, és remélem, hogy a párodnak jobban tetszik a tesód, mint te.

2022. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
4%

#10


Igen, van tesóm, lány, én meg férfi vagyok és heteroszexuális, és van párom, ő is heteroszexuális. 😁

2022. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!