Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjuk meg az esküvő...

Hogy oldjuk meg az esküvő kérdését?

Figyelt kérdés

Bocsánat a hosszú kifejtésért. 19 éves lány vagyok, a tanácsotokat kérném a szüleimmel kapcsolatban. 2 éve elváltak, apának szeretője volt, és őt választotta, együtt élnek azóta. Érthető okokból anya kb gyűlöli őket, különösen az "új nőt", de apámat is. Nekem jó a kapcsolatom velük, mindkettejükkel. Namost. Apám családjában esküvő lesz a nyáron, férjhez megy az unokatestvérem. Apa új párja nem ismeri a lányt, anya viszont 20 éve ismeri, jó a kapcsolatuk.

1. Anya kijelentette, hogy nem jön el az esküvőre, ha az új nő is ott van

2. Testvérem kijelentette, hogy ő ugyan elmegy mindenképp, de a háta mögött ki fogja beszélni az új nőt, és mindenkinek elmondja, hogy az a nő szedte szét a családunkat (szerintem ez nem igaz, de nem tudom meggyőzni)

3. Az új nő azt mondta nekem, hogy nem szeretne gondot okozni, ő nem jön el az esküvőre, menjek nyugodtan anyával, és akkor nem lehet gond, hiszen ő nem is ismeri a menyasszonyt, menjünk csak mi

4. Erre apa kijelentette, hogy ő nem megy a nő nélkül, mert ők már egy pár, ezt el kellene fogadni mindenkinek

5. A menyasszony azt szeretné, ha mindannyian ott lennénk, de szerintem konkrétan csak gyilkos pillantások lesznek oda-vissza, senki nem érezné jól magát

Na most mi a fene legyen? Mivel anyáék nem beszélnek egymással, én vagyok köztük a "futár", de hogy oldjuk ezt meg? Ki jöjjön, ki ne az esküvőre?


2022. máj. 30. 12:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
58%
Nem ertem, anyukadnak mi keresnivaloja az exferje rokonanak az eskuvojen? Ok mar nem egy csalad. Apukad “uj” parja (annyira nem uj, ha ket eve egyutt vannak) tartozik a csaladhoz, hiszen egyutt elnek mar regota. Ebben igaza van apukadnak (4-es pont).
2022. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Mert gyerekkora óta ismeri őket, és nagyon jó a kapcsolatuk, mintha a pótanyja lenne kb
2022. máj. 30. 12:09
 3/39 anonim ***** válasza:
68%
Apukád részéről rokon a menyasszony, úgyhogy anyukád otthon maradhat, ha akar. Meg a tesód is maradhatna, ha nem tud viselkedni... A többiek menjenek.
2022. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
82%
Az anyukának jó a kapcsolata a menyasszonnyal. Felejtsük már el azt a baromságot hogy egy válás miatt el kéne dobni azokat az ex családjából akiket kedvelünk. Itt apucinak kéne a farokméregetést abbahagyni. Röhej hogy a nője normálisabban kezeli a szitut mint ő.
2022. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
71%
Az meg mellékes, hogy az anya csinálja a hisztit, nem tud felnőtt módjára viselkedni... esetleg költözzön másik országba, ha annyira nem bírja elviselni az exét, meg az új kapcsolatát.
2022. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Nem az új nő a lényeg, vagy a válásuk. Nem volt jó a házasságuk egyébként, én megértem apát, amiért így alakult, maradjunk annyiban, hogy anya sem egyszerű eset. A nő pedig sosem ártott nekem, mindig kedves, segítőkész, egy rossz szavam sem lehet rá. Minek gyűlölködjek?

Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazából valahogy egyik megoldás sem jó, de talán tényleg az lenne a jobb, ha apa egyedül jönne. Fogalmam sincs, hogy lenne jó, el lesz cs*szve az egész, semmi értelme, hogy mindenkinek a kedvét elrontsák a marakodással, gyűlölködéssel :(

2022. máj. 30. 12:17
 7/39 anonim ***** válasza:
93%
Te menj el, érezd jól magad, a többiek meg felnőtt emberek, el tudják dönteni, hogy mit szeretnének csinálni. Ezt a megalázó futár szerepet meg tedd le, csak tovább kavarod a sz"rt, hiába jók az eredeti szándékaid.
2022. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%
Az az igazság, hogy itt az egyetlen értelmes felnőtt az új nő...aki felajánlotta, hogy akkor ő nem megy el. Ez korrekt.
2022. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%
Én is utolsónak adok igazat hogy az új nő kezelte a legjobban, akkor nem megy el. Tesód ritka proli lehet hogy "kibeszélné a háta mögött", pfejj..... Gondolom a szemébe nem merné mondani a dolgokat.
2022. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
89%

Anyukád tanuljon meg felnőttként viselkedni. Legalább egy napig.

Apukád rokonsága, természetes, hogy apukád elmegy a párjával.

Anyukád, ha szeretne menni, és ha annyira jóban van a menyasszonnyal, akkor menjen el és viselkedjen.

De ha ez nem jön össze, akkor apukádék menjenek, az ő rokonai, nem anyukádé.

2022. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!