Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírod ki a nyihogásos...

Hogy bírod ki a nyihogásos visítását a családtagodnak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy fiatal, 10-15 év közötti családtag, aki hétvégén napi 12-15 órát játszik a gépen, de hétköznap is akár 8 órát. Ebben az időben nonstop vihog, vinnyog, röhögcsél, visít. Nem azért mert ideges, hanem mert ennyire jól szórakozik a játékokon. De olyan fülsüketítő és olyan, mint egy rühes ló. Vagy nem is tudom mihez hasonlítani. Folyamatosan kinyomja a magas C-t, olyan hangosan visítozik. De nonstop. És már pár óra után az egész lakás feje megfájdul, annyira idegesítő.

Nem tilthatjuk el a gép elől csak azért mert jól érzi magát. De most 15 órát füldugóval lenni a házban se kényelmes. Sehogy nem bírjuk, már majdnem egy éve megy és minden hétvégén rosszul vagyunk a visítozástól.



2022. jún. 5. 13:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%
Áramszünetet csinálnék.
2022. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Egy alkalomra jó lehet az áramszünet, de nem lehet minden hétvégén. Főleg, hogy másnak kell az internet tanuláshoz, mosógépnek mennie kell, stb.
2022. jún. 5. 13:29
 3/47 anonim ***** válasza:
61%
Ezt megértem, de hogy nem lehet lecsendesíteni? Lány aki visítozik?
2022. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Szólj rá. Ha te kevés vagy fogjátok össze dilim
2022. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Rászólnék. Megkérném, hogy fejezze be a visítozást, mert mindenkit barmira idegesít.
2022. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le vele, és normális hangon beszélhetek vele. Oké, hogy jól érzi magát, de minek visítani ennyire?
2022. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Igen hármas, az, leányka. Én nem tudom hogy bírják ki a hangszálai, de vasból vannak. 15 óra visítás. Rászólni nem lehet, elengedi a füle mellett. Ha sokáig basztatjuk akkor meg pipa lesz és agresszív ránk. Lekakilja magasról, hogy idegesít minket. ,,Ne hallgatózzunk, törődjünk a magunk dolgával" ennyit mond.
2022. jún. 5. 13:34
 8/47 anonim ***** válasza:
99%
Nem tudom mi folyik a csaladotokban, de hogy egy 10-15 evest ne lehessen leszabalyozni, az barokkos tulzas.
2022. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném ennyit játszani, ez már bőven túlzás, ha jól érzi magát akkor is. Sokkal kevesebb időt, azt is csendben. Nehogy már egy tizenéves gyerek ne tudjon csendben maradni, ha meg van rá kérve.
2022. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valamit muszáj kezdeni vele, mert ez így csak rosszabb lesz. Sokkal rosszabb.

Ha ezt megszokja, szerintem már meg is szokta, hogy bármit megtehet, később nagyon sok gond lesz vele.

2022. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!