Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon erősem kívánom egy...

Ha nagyon erősem kívánom egy ember szeretetét karácsonyra, akkor vajon teljesül?

Figyelt kérdés
Nem családtag. Inkább barát, vagyis én azt szeretném. Lehet ennek a gondolatnak ereje? Nem igazán hiszek benne. De érdekel, hogy mások mit gondolnak, tapasztattak-e már.
2008. dec. 19. 14:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire jók a megérzéseid, vagy mennyire tudnak befolyásolni dolgok. Nekem álmaim a jövőt mutatják, és teljesül, ha akarom, ha nem, néha nehéz, mert néha olyan is van, ami nagyon rossz dolog, de ez egy adottság, és meg kellett tanulnom együtt élni vele, és helyesen értelmezni.


Van egy mondás: ha sokat csuklasz, emlegetnek, nem tudom, igaz-e, de próbáld ki, ha ereje van a gondolataidnak, és tudsz vele helyesen bánni, majd kérdezd meg az illetőt, hogy mennyit csuklott az utóbbi napokban :-)


Szerintem létezhet ereje a gondolatoknak, csak nem mindenki kapja meg adottságként a helyes használatot, és akkor nem működik, vagy nem jól, egyébként akik egy hullámhosszon mozognak, azoknál mindig működik, csak nem mindig tudatos.

2008. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Srapnel ***** válasza:
100%
A gondolat erejével elérheted a célod! Szedd össze őket, találd ki, hogy mit tennél meg érte, legyél vele kedves , beszélj és törődj vele. Eddig terjed a gondolat ereje, hogy hogyan irányítod magad és mit teszel. A többi már a másikon múlik.
2008. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

A gondolatoknak van ereje, de csak akkor, ha senkire nem akarsz ráerőltetni semmit. Nekem működik a sugalmazás, mióta célzottan gyakorlom. Nemrég óta már energia-csomagokat is tudok küldeni közelre - egy-két méterre (nem vagyok túl ügyes még), de telepatikusan már messzebbre is tudok kommunikálni, illetve sugalmazni. És működik! :) (Ok, most sokan hülyének néznek, és valószínűleg le is fognak pontozni, de így van.)

A lényege a dolognak, hogy csak akkor fog sikerülni, ha minden ártó szándék nélkül kívánod, és nem akarod befolyásolni az illető szabad akaratát.

Egyúttal egy figyelmeztetés: ha nem tudod uralni az erődet, könnyen bajba kerülhetsz, leginkább fizikálisan vagy érzelmileg.

Én annyit tudok tanácsolni, hogy próbálj minél többet gondolni az adott egyénre, de ez ne legyen kényszeres. Képzeld el őt barátodként, de tudatosítsd magadban: ő választ. Még az is lehet, hogy elutasítja az energiáidat. Ezért nem szabad rá haragudni. De semmiképpen ne tűzz ki időpontokat, mint pl. a karácsonyt. Ilyenekkel nem jó operálni.

2008. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszolónak: ez a telepatikus sugalmazás olyan jól jönne nekem államvizsgán :-)


Kérdező: leírtam, 1. voltam, tartom a véleményem, és a többieké is jó, aki ezért bárkit hülyének néz, az az ő baja

2008. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Első és egyben utolsónak: mondom, az akaratunkat nem lehet rákényszeríteni senkire. Én egyszer hülyéskedtem úgy egy szemináriumon, hogy a tanár szájába adtam a szövegkörnyezetbe nem illő szavakat (amin aztán az egész csoport röhögött, a tanár meg nem értette, mi olyan vicces abban, hogy "A nyelvi jeleket több nagy csoportra oszthatjuk, mégpedig kovalens kötésre, vízmolekulákra és..." - itt észrevette magát :P ).

Utána két napig totál rosszul voltam, alig éltem. Nem volt jó vicc, most már tudom. :P

2008. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem akaratrákényszerítésről van szó. Az én álmaim se arról szólnak, pusztán valamilyen formában mutatják a jövőt. Én kaptam egy ilyen képességet valamiért.

Az államvizsgás dolog, szóval arra gondoltam, hogy ilyen módon tudna nekem valaki súgni, aki erre képes. :-) Bocs, ha nem volt tiszta. Poén volt, de most komolyan, nem jönne jól bárkinek egy vizsgaszituációban egy ilyen láthatatlan segítség? :-D

2008. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Srapnel ***** válasza:
81%

A második válaszoló vagyok. Nagyon jó és szép dolgokat írtak itt, mindenféle kivételes tulajdonságokkal (amiket soha senki nem bizonyított még), de nekem két további megjegyzésem is van ezekkel kapcsolatban, azon kívül, hogy az nem a valóság:


1. Talán egyszerűbb és univerzálisabb mások szeretetének kiváltására, ha normális, becsületes, kedves, hasznos és őszinte ember/barát vagy.

2. Nem tudom, ki mit gondol, de inkább legyek közömbös valaki számára, minthogy trükkökkel, ráolvasással, befolyásolással, stb. nyerjem meg valaki "ál"-szeretetét. Nem az az igazi szeretet, ha teljesen magától, önnön indíttatásból, úgy, ahogy van, szeret Téged, úgy, ahogy vagy?

2008. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

22:10, ezt hogy csináltad??:O:O komoylan vannak ilyenek? Én csak a szeretetét akarom.Szerintem neki sem lenne ellene kifogása, csak egyenlőre egy vagyok a sok közül. Ha már ennyire technikásak vagytok, mondjátok meg hogy pontosan hogy mennek a dolgok. A vonzás törvébnyéhez elméletben érte, de gyakorlatban még akkor sem sikerült ha konkrétan ki is fizettem amire vágytam. Még akkor sem kaptam meg. Pedig ott aztán tényleg minden adott volt.

Am köszi a válaszokat.

2008. dec. 19. 23:08
 9/27 anonim ***** válasza:
46%
Nézd, az én álmaimra mai napig van bizonyíték. Ennyit erről.
2008. dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Uccsó, igazad van....:O :)
2008. dec. 19. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!