Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesnek önmagában jó...

20 évesnek önmagában jó születésnapi ajándék, ha elviszik egy étterembe?

Figyelt kérdés
Azon kívűl nem kapna semmit, az illető nem is szeretne elvileg nagy tömeg előtt ünnepelni, elég lenne neki otthon, de már lefoglalta a szülő és ragaszkodik hozzá.
2022. jún. 11. 12:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha a 20 éves örül neki, akkor jó ajándék. Nekem jó ajándék lett volna. De amúgy étterembe menni még véletlenül se tömeg előtti ünneplés. A szülő még ragaszkodhat bármihez, a 20 éves két éve nagykorú, mondhat nemet. Más kérdés, hogy a 20 éves se hal bele egy éttermi ebédbe, amire a szülője szeretetből hívja meg
2022. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Hát figyu, az én örökké éhes fiaim biztos örülnének egy kajás ajándeknak. :D
2022. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én örülni szoktam neki, csak lehetőleg ne valami álsznob túlárazott turistacsapdába menjünk.
2022. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Én amúgy egy pár kötött zokninak jobban örülnék, de neked kell ismerni őt.
2022. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk pontosan ez a szokás már évek óta, és mindenki nagyon örül neki. (Pedig születésnaptól függetlenül is járunk étterembe.)

Vagy nyáron kerti sütés szokott helyette lenni.


A lényeg, hogy együtt vagyunk. Más ajándék nem nagyon szokott lenni, max. egy virág a nőknek és valami csoki vagy ital férfiaknak.

2022. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a szülő helyében megbeszélném vele, hogy jó-e így neki. Nekem 20 évesen jó lett volna, de mindenki más.
2022. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem, mert az ünnepelt nem szeretné, csak a szülő.


Amúgy is, enni minden nap kell, abban semmi különleges nincs. Én sokkal jobban örülnék, valami maradandónak, bármilyen csekély összegű is legyen.

2022. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Jó nagy prosztó dolog. Étterembe menni... Jó hogy nem már vécépapírt kap ajándékba, oszt örüljön neki, mert az is milyen drága.
2022. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Lehet azért mennek étterembe mert otthon nincs hely az ünneplésre és egyébként is sokkal körülményesebb otthon ünnepelni, ha vendéglőben ünnepelsz akkor nem neked kell előkészülni(tálalni, sütni/főzni, bevásárolni, ide oda járkálni) és elpakolni a vendégség után ami hatalmas munka ami idővel, energiával jár így meg csak pénzbe kerül enni-inni bulikázni.
2022. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Én nem örülnék. Étterembe pedig csak az vinne, aki nem ismer, vagy belexarik, hogy mit gondolok, ugyanis sosem megyek étterembe és nem tudok sok ember előtt enni, úgyhogy ez nekem nem az lenne, hogy szeretetből.


Magamtól elvonatkoztatva. Így sem jó ajándék, megmondta az ünnepelt, hogy mit szeretne. Elvileg az az ő napja, így hadd ne a szülő erőszakolja ki vagy durcáskodjon, amiért nem az lesz, amit ő kigondolt.

2022. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!