Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért megharagudhatott kereszt...

Ezért megharagudhatott keresztapám?

Figyelt kérdés

Anyám testvére, vagyis nagybátyám egyben keresztapám. Elég jómódúak, szállítmányozó cége van, 2darab 40tonnás kamionnal és két alkalmazottja van. Van pénzük bőven és sokat köszönhetek nekik, például a 18adik szülinapomra autót kaptam tőle. Hétvégén hívott, hogy segítsek neki valamit, kb 4 órát dolgoztam és adott 20ezer forintot. Ezután anyám megharagudott amiért elfogadtam a pénzt, szerinte ingyen kellett volna dolgozzak és most azt mondja, hogy szégyelli magát miattam.

Én magamtól nem is kértem pénzt, csak a munka végeztével a kezembe nyomott egy 20ezrest. Vissza kellett volna utasítanom?



2022. jún. 15. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jó van ez így , ha nem fogadod el őt sérted meg
2022. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te kértél pénzt, ő nyomta a kezedbe. Neki ezek szerint az autó semmiség, ezért adta neked. Neki az a 4 óra 20 ezret megért, ezért odaadta neked. Nincs ebben semmi rossz. Ha úgy van megbeszélve, akkor legközelebb "hivatalosan" is ingyen dolgozol, de erről úgy döntött a keresztapád, hogy ezzel köszöni meg.
2022. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Hívd fel, hogy láttál egy jó színdarabot és szeretnél velük elmenni színházba és meghívnád őket, ha engedik.


Azzal biztos nem csinálsz bajt. De ha nem vagy felnőtt (még suliba jársz), akkor a rokonok nem szoktak megsértődni ilyesmin.

2022. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy haragudott. Ne parázz ezen.
2022. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Anyád jobban szereti a tesóját, mint téged. Félti, nehogy elszegényedjen szegény. Téged nem félt.
2022. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond 😉 ne aggódj. Nem követelted a zsetont szívesen segítettél, ő pedig jó szívvel 💙 adta. Így minden rendben. Csak a jó emlék maradjon meg ebből - a vivodást ezen el is felejtheted ✅
2022. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Nagybátyádhoz hasonló korú férfiként csak mosolygok ezen a "vihar a biliben" jellegű konfliktuson.


Egy hibát követtél el, kérdező, tudod mit?

Hogy elmondtad anyukádnak, hogy pénzt kaptál!

Szépen haza kellett volna menned és ha kérdeznek, csak a munkáról beszélni. Annyi tartozik anyukádra ebből a történetből.


Megj.: természetesen ne vedd magadra anyukád károgását. A pénz a tiéd, többet ne is hozd elő ezt a témát.

2022. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok.


Ja, és nagybátyád biztos nem haragudott meg. Akkor sértődött volna meg, ha nem fogadtad volna el.

2022. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Önként adta, szóval nincs gond.
2022. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!