Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfi is kiakadna ezért...

Más férfi is kiakadna ezért és beszelne így a párjával?

Figyelt kérdés
Élettársam elvitt wellneselni. Kulon kasszán vagyunk de ezt ő fizette.Utolsó nap mondja h 200 ezer volt neki ez a wellnes hétvége. Én hulye csípőből rávágtam h mi kerult ennyibe ? Bevallom sokalltam. De aztán kiderült h tényleg igaza volt és ennyi ment el . De ő úgy fogta fel h én ellent akarok mondani neki /és persze h merek neki ellent mondani /ezert ott a hotel közös teraszán, ahol mások is kinn ültek odavágta hozzám h - ANNYIRA UTÁLLAK MÁR MINT A SZART!! -H MINDIG ELLENT MONDSZ NEKEM!Legszivesebben szét bőgtem volna a fejemet, lelkileg engem odavágott!
2022. jún. 23. 08:52
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy én se tudlak sajnálni, kiírtál egy kérdést hogy lásd ki mit reagálna ebben a helyzetben, de eszed ágában sincs ott hagyni, mert "kapcsolatfüggő" vagy. És?


Keress mást akkor ezt a rohadékot meg hagyd ott.


Ha ilyet mondana nekem a párom, üvöltve, hogy úgy utál mint a szart, akkor mi a fenéért van velem? Az lett volna az utolsó esténk.


Meg ha ellent is mondasz, na akkor mivan?


Inkább tűrjed, nem fogsz tudni kilépni belőle. (Mert nem is akarsz.)

2022. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
70%
#18: :)))))
2022. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, és soha nem beszélnék így a párommal :)


Szerintem hagyd ott a pcsaba.

2022. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Úgy utál mint a sz@rt ? És ezek után te még nem hagytad ott ?
2022. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

24: mert kapcsolatfüggő... leírta...


CSak azt nem értem, hogy miért mazochista IS....

2022. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Előttem már leírták páran, de ha valaki elhív egy wellness hétvégére, akkor a végén nem sorolja fel, hogy mi, mennyibe került. Mi az, hogy te mindig ellent mondassz neki? Miért ne mondhatnál? Egy kapcsolatban a két fél egyenlő. Nincs olyan, hogy az egyiknek több joga van, mert mondjuk több pénze van / mert ő fizette a welness hétvégét.

Kapcsolatfüggő vagy? Hát, sajnálom, ez van. Csak tuďd, hogy ezt mind, magadnak okoztad.:)

2022. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
91%
Allha kapcsolat fuggo v hanem, van mas ember is a vilagonakin függhetsz. Mondjuk rajtam :D viccet félre téve ilyet csak úgy nem mond senki még indulatbol a párjanak. Nem is ertem ha ugy all hozzád hh elvitt wellnesezni. Valami nincs rendben a fejeben... Es ez csak roszabb lesz valoszinuleg.
2022. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
76%

Ez a pasi lehet azt erzi, hogy te nem teszel semmit a kapcsolatba es hogy csak kapni akarsz. Ezt ő nem teszi jó szívvel ezek szerint. Tehat sajnálja tőled, beléd.

Ha azt érzi, hogy te nem nyújtasz semmit, akkor könnyen lecserélhető leszel számára, hiszen neked sokat jelent, ő egy támasz neked, de mi az amit te nyújtasz neki? Lelki támasz, hűség, jól főzöl, ápolod az anyját ?

2022. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
73%
Mennyi frusztráció egyetlen mondatban. Talán tényleg kétségbe vonsz mindent, amit mond, és itt szakadt el a cérna.
2022. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
14%
#21 👍👍👍👍
2022. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!