Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem miért viselkedik...

Nem értem miért viselkedik így? Azt mondja anyám miatt nem jön látogatni minket. Miért jött be velem a szülésre és eddig miért büszkélkedett vele, hogy megszületett a kislánya, ha most már el sem jön megnézni? Miért kell neki mindig megbántani?

Figyelt kérdés
És az új nőjének ez jön be,hogy nem törődik velünk,peddig ő is anya-tudnia kéne,hogy nekem most milyen nehéz.Milyen nő az ilyen?
2008. dec. 19. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
A kislánya iránt felelősségtudó, akart lenni, de a kapcsolatotok már halálra volt/van ítélve, ennyi. A másik nővel lehet, hogy nem ilyen.
2008. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
ez egy nehez ugy. en a helyedbe nem eroltetnem azt hogy latogasson meg titeket.kulomben meg szerintem csak anyukadra akarja fogni azt hogy amiert nem megy feletek jobb az ilyen embert elkerulni tudom hogy nehez meg stb, de nem erdemel meg titeket!
2008. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Na, mi tortent vele? Eddig mindig irtad, hogy megy hozzatok naponta latogatni, most meg igy karacsony elott mar nem is jar?!

Menjel a birosagra, intezd el amit ilyenkor el kell: lathatas, es gyerektartas. Tegyetek pontot az i-re, te pedig szedd ossze magadat, orulj a babadnak, es nevelgesd a kis dragat, baratnozz, menj a szuleidhez, testvereidhez, beszelgess, olvass, halgass zenet, ne gondolj ra!!! Foglald el magadat, mert a babad is megerzi hogy nem vagy boldog! Boldogabb leszel te a babaddal, es talalhatsz olyan ffi-t aki szeret tegedet, es a kicsidet is! Fel a fejjel!

2008. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Azt meg elfelejtettem irni, hogy ne csak a not okoljad, mert ha a volt parod visszaakarna menni hozzatok, akkor visszamenne. Szerintem a legjobb ha megszakitod vele a kapcsolatot amennyire csak tudod, es legyel kemeny! Amikor majd valamit akar toletek, akkor intsel szepen be neki. Mert a masik nonel sem fog am orokke tartani a szerelem, elmulik am! Majd jonnek ott is a gondok, problemak, szurke hetkoznapok. Akkor majd lehet hogy visszamenne hozzatok, de nembaj, soha ne engedd vissza! Nevelje csak mas gyereket ha ennyi esze van. Felejtsd el, menj a birosagra, gombold le a penzt rola amit kell!!!
2008. dec. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
teljesen egyet ertek az utolso valaszirojaval!!!!!!
2008. dec. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez egy nehéz eset.lehet h nem tudja h hogyan kell viselkedi nevelni egy gyereket!!vagy csak addig volt jó neki a gyerek téma amig nem lett egy neki.lehet h ezzel akar büszkélkedni:Sde nagyon sajnálom ezt.még elolvasi is rosz nem ám átélni
2009. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!