Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családtagként tekintenétek rá?

Családtagként tekintenétek rá?

Figyelt kérdés

Ha van egy pár akik régebb óta együtt vannak, mondjuk 5 vagy több éve. Ilyenkor a gyereketek párját már családtagnak tekintitek? Vagy ha ti lennétek a kapcsolatban akkor a párotok szüleit, testvérit?

Persze komoly felnőtt kapcsolatban, de eljegyzés és házasság előtt.



2022. jún. 24. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Ez szimpátián múlik...családra válogatja.

Aki görény, az benősülve is görény marad...pótkerék.

2022. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Abszolút szimpátián múlik. Én anno próbáltam lenyelni, hogy volt anyósom utál, családtagnak tekintetem, ő azt kamuzta, ő is engem, hátam mögött meg mindenféle dubajos k..va voltam.
2022. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha tartósabban - több éve - együtt vannak, az olyan, mintha össze lennének házasodva szerintem, egy pár, együtt élnek, ugyanannyira családtagok vagy sem, mint ha van róla bármilyen papír.
2022. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Attól függne, hogy velük milyen a kapcsolatom. Ha semleges és ritkán találkoznék velük, akkor nem tekinteném őket családtagnak, de ha szoros lenne, akkor igen.
2022. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Engem utált az anyósom, mint a szart. Kiutált tőlük, nem mehettem oda, próbált minket szétszedni. Amikor 8 év kapcsolat (3 év házasság) után megszületett a gyerekünk, akkor meg apámnak arról süketelt, hogy ő engem úgy szeret, mintha a lánya lennék. Hányni tudtam volna tőle.

(Azóta moderálja magát, de csak az unoka miatt).

2022. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Én a vejemet már a 3. találkozásunktól úgy tekintettem, mint családtagot. Nagyon szimpatikus pasika volt, és igazából megérzés volt, de bejött. Már 5 éve házasok, most is kedves, segítőkész, és főleg nagyon jó a lányomhoz, jók együtt:) Nekem ez ilyen megérzés volt már az elején.
2022. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha élettársak, akkor igen. Ha csak randizgatnak, akkor nem.
2022. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Engem az apósom az esküvőig nem vett komolyan, bármikor eldobható barátnő voltam a szemében, pedig együtt éltünk a fiával. Utána már nem néztek levegőnek. Barátkozni akkor kezdtek, mikor megszületett az unokájuk és rajtam keresztül juthattak hozzá, így muszáj volt. Emiatt én nem is veszem komolyan a kedveskedést, mert tudom, hogy nem nekem szól.
2022. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Ahány család annyi helyzet, hogy miként tekintenek rá.
2022. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

Nem tartom annak, mert nem az.


Kedves ismerős, igen, de ennyi.

2022. jún. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!