Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legmagasabb...

Mennyi volt a legmagasabb összeg amit szüleidtől kölcsönkértél?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 00:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%

egyszer 50€ másnap vissza is adtam, sajnos rákényszerültem... más miatt

ezen kivül sose kértem és nem is fogok

ha valami kell magam szedem össze és szerzem meg

2022. jún. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
72%

Nulla. Soha nem adnának kölcsön, csak hogy nekünk nem kell, a tiéd, pedig tudom, hogy nincs hegyekben.

Amikor szükség volt kértem mástól, 1-200 ezer Ft-ot, és azonnal vissza adtam.

2022. jún. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem kértem még kölcsön
2022. jún. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
12%
Soha, semennyit. Szülők kihasználása nálunk tabu volt mindig is, de szerintem az összes normális családnál az.
2022. jún. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%

90 000 Ft még 2 éve amikor 18 voltam, de 1 héttel utána mikor megjött a jövedelmem visszafizettem, az előtt soha nem kértem kölcsön, és nem a semmire kértem, ő is tudta. Egyébként nem értem az itt lévő pár álszent ember lepontozását az #1-re, hisz azt írta, hogy visszafizette másnap.

Szerintem itt páran nincsenek tisztában a fogalommal, hogy "kölcsön".

Mindenki kerülhet olyan helyzetbe, hogy segítségre szorul, és ki az ha nem a szülő aki segítsen a gyerekének?? Az még nem számít kihasználásnak, hogy kölcsön kérsz a szülődtől normális esetben! Az már persze más, ha vissza élsz a bizalmával, és nem fizeted vissza.

Ettől függetlenül jöhet a tisztaszívű emberek lepontozása rám is, mert kölcsönkértem én is. :)

2022. jún. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem kölcsönbe, támogatnak maguktól is. Nem, nem vagyunk gazdagok és nem hisztizek érte, egyszerűen nálunk nem divat 18 után lesz.rni a másikat és fillért b.szni.
2022. jún. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%
Nem kértem, de felajánlott egy 8 milliós kamatmentes kölcsönt lakásvásárláshoz. Adott 2 milliót, ajandékba, a kölcsön ezen felül volt. Elfogadtam, azóta is nagyon hálás vagyok érte. Idén már vissza is fizettem.
2022. jún. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
70%
Nem kölcsön, csak hamarabb jött egy csomagom. 35eft. Kifizette anyám, még aznap oda is adtam neki.
2022. jún. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
25%
Annak idején munka mellett jártam tanárhoz. Ha veszek le pénzt akkor nem értem volna időbe oda. Ezért kértem anyutól kölcsön egy 2000-est. Vége lett órának mentem rögtön pénzt levenni és oda is adtam anyunak. Elötte utána soha nem kértem kölcsön. És nem is szeretnék
2022. jún. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
2 millió forint. 10 hónap alatt visszafizettem. Kamatot nem fogadtak el, így elvittem őket kirándulni, vacsorázni.
2022. jún. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!